František Horvát

Kreativní projektový manažer, komunita, participace

Věnuju se produkci, z módy jsem přešel k filmu, který studuju, a jednoduše miluju papíry! Když Cooltour vypsal výběrové řízení na Kreativního projektového manažera, vzpomněl jsem si na Soňu Frídlovou, jaké perfektní akce vymyslela a organizovala a rozhodl jsem se, že to zkusím.

Mám rád: cukr, kofein, nikotin, ironii, sarkasmus, kavárnu, vůni novin a časopisů, velké snídaně, vzlétání letadla, vysedávání po zahrádkách během letních večerů, Spotify bez reklam, vše černé, atmosféru plného Cooltouru, velká trička, minutu před začátkem celostátního živého přenosu (pracuju i v České televizi), Kierkegaardova moudra, rychlé porady, čerstvé květiny a hustou čokoládu.

Nemám rád: túry/výšlapy/procházky/lyže/fotbal/brusle a jiné pohybové aktivity, své jméno (občas mám pocit, že dokazuje možnou poporodní depresi mých rodičů), ráno bez kávy a cigarety, když někdo chodí pozdě, tvrdé pečivo, nezodpovědnost, organizátory bez tabulek, slim-fit oblečení, kluzké náměstí v zimě, kávové fašisty.
Cool kancl se mi zalíbil natolik, že zde trávím většinu času.

Pokud nebudu tady, určitě budu někde natáčet, vysílat, sedět po kavárnách v Ostravě nebo se schovávat na té úžasné terase u kanceláří!

Projekty

Refill Ostrava

USE-IT Ostrava

Zažít Ostravu jinak

Restaurant day Ostrava

Komunitní zahrada Tržnice

Městské zásahy Ostrava 2016

Cooltour tým

Cooltouristi