Chiara se představuje

Cooltour přivítal na stáži italskou stážistku, která bude v Ostravě pracovat na výzkumu pro projekt Performing Art Mobility.

Cooltour je členem mezinárodní sítě nezávislých kulturních center Trans Europe Halles. Jedním z našich cílů je zapojit Ostravu do programu mezinárodních stáží a výměny dobrovolníků -dostat naše město na kulturní mapu Evropy. Je to dlouhá cesta, ale pevně věříme, že se nám to podaří. Jedním z prvních stážistů v Cooltouru je Chiara, která s námi stráví jeden měsíc a bude
v Ostravě psát práci na téma mobilita umění a umělců.

Ahoj! Jsem Chiara Keller a jsem velmi nadšená, že strávím příští měsíc pobytem v České republice! Právě jsem absolvovala obor zabývající se umění, uměnovědami a uměleckými technikami v Itálii a v Ostravě budu pracovat na výzkumu pro PAM (Performing Art Mobility). Opravdu se těším na všechny události a představení, které vaše město a Cooltour nabízí, na setkání se novými lidmi a umělci, na sdílení zkušeností a znalostí na to, že se naučím co nejvíce to půjde o vašem uměleckém prostředí a kultuře. Jsem si jistý, že to bude cenný zážitek pro mě a snad i pro všechny ostatní!