Cooltour kavárna 3.0

Když už jít sedět, tak ať to stojí za to. Dávno jsou pryč doby, kdy naše kavárna bývala temným místem na cestě mezi vstupem a Novou scénou. Už nejsme ani vybílený hangár s pár stoly. Změnili jsme se a zkrášlili.

Když už jít sedět, tak ať to stojí za to. Dávno jsou pryč doby, kdy naše kavárna bývala temným místem na cestě mezi vstupem a Novou scénou. Už nejsme ani vybílený hangár s pár stoly. Změnili jsme se a zkrášlili.

Najděte si své oblíbené místo

Tak třeba Lucka má nejradši stůl hned u okna, protože tam na ní pořád svítí slunce a věří, že vyroste. Tobby zase střídá barové židle v naději, že ho někdo obslouží. Jana se zašívá do obýváčku, aby nikdo neviděl že spí v práci (ona taky pořád tančí, tak může být unavená) a Filip zase sedí u stolečku u zdi, protože tam je zásuvka a on je závislý na vtipných gifech. Já za sebe doporučuju sedačky od kluků z Rapido, protože jsem hned na začátku, takže ušetříte kroky a jsou hrozně pohodlné (a dá se na nich i ležet).

Nábytek z masívu

Jak se zahřát po dobytí severního pólu

Chápeme, že cesta k nám není vždycky snadná. Je to moc daleko od Masarykáče, na takovém temném místě, které je vlastně uprostřed parkoviště. Jenže my máme recept proti trudomyslnosti i krápníkům visícím z nosu. Tak třeba Punč s plovoucími ovocnými ostrůvky blaha, Hot Apple Jack, který voní jako román Jacka Londona nebo Hot Milky Jack, ideální nápoj k debatám o nesmrtelnosti Beatles. A pokud nemáte rádi alkohol (což nechápeme, ale respektujeme), můžete si dát Chai Latté, Horký džus, který vás dostane do nálady Ladových obrázků nebo kakajko jako od babičky.

Horký džus s ovocem
Horký džus s ovocem
Punč s ovocem
Punč s ovocem

Vybírejte stylově

Vyhodili jsme do tříděného odpadu starou otrhanou nabídku a David Sasín spolu s našim grafikem Shawnem nám vyrobili nové menu, ve kterém je radost si číst. A taky se na něj dobře kouká, protože David vše doplnil krásnými ilustracemi.

IMG_7004

Nejezte z krabiček

Máte v práci klávesnici plnou zbytků oběda, který jste snědli lžící z plastové krabičky? Vezměte si pixlu s jídlem k nám, ohřejte si oběd v mikrovlnce, půjčte si talíře a příbory a jezte Cooltourně. Vše je volně dostupné v kavárně.

Přírůstky do naší party

A až budete vědět, kam si sednete a co si dáte, obslouží vás naši zbrusu noví barmani, kteří ještě voní novotou. Mirek, Kristina a Klára se těší, až si u nich objednáte kafčo nebo třeba něco ostřejšího.

A tahle to má na svědomí

Toto je naše Lucie. Má na starosti bar a vymyslela pro vás všechny ty letní, taneční a teď zimní drinky. Ve volném čase čte knihy, o kterých jsme nikdy neslyšeli, hodně spí a víc toho nestihne, protože ho moc nemá.

IMG_7001