Cooltourní vánoční dárky

Nevíte co koupit pod stromeček? Nechcete dávat ponožky a jiné "měkkýše"? Cooltour má pro vás řešení, které vašim blízkým přinese spoustu radosti!

Nevíte co koupit pod stromeček? Nechcete dávat ponožky a jiné „měkkýše“? Cooltour má pro vás řešení, které vašim blízkým přinese spoustu radosti!

Krom toho, že se u nás na „zlatou sobotu“ koná Nekonvenční vánoční jarmark, na kterém najdete stovky originálních rukodělných výrobků, můžete nakoupit krásné vánoční dárky přímo v naší barkavárně!

Co můžete naježit sobě anebo někomu blízkému pod stromeček?

  • Vstupenky na taneční a divadelní představeníStudy/NAHKA NAAMA (báječná taneční studie o stydění pro všechny stydlíny a introverty a pro obdivovatele žánru nový cirkus ukázka performance pravého finského žongléra – to vše v jeden večer), L / One of the Seven (skvělé taneční sólo představení Martiny Hajdyla Lacové – držitelky prestižního ocenění Tanečnice roku 2015) a Pičus není kretén (recenze v Divadelních novinách)

20160310_9037   030

  • MOVENKY: dárkový voucher v hodnotě 1 500,- a 500,- na pohybové lekce MOVE Ostrava. Skvělý dárek, který je účinným pomocníkem při plnění novoročních předsevzetí a nezapomeňte, že pohyb vyplavuje endorfiny…a tím pádem i štěstí 
  • Krásné ekologické termo hrnky Keep-cup.cz a radost určitě udělají i drobnosti od MIHA Illustration a další krásné drobnosti

 

Takže šťastné, veselé a cooltourní Vánoce!