Děkujeme dámám. Bude dětské hřiště!

Takže dámy, na dámské jízdě jsme společnými silami vybraly 10 034 Kč na realizaci dětského areálu před Cooltourem! Za to určitě část pořídíme! Děkujeme všem zúčastněným, doufáme, že jste si to užily a budete v létě s dětmi užívat i areálu venku.

Takže dámy, některé náklady nám trvalo zjistit týden, nicméně rozpočet je uzavřen a na realizaci dětského areálu před Cooltourem jsme společnými silami vybraly 10 034 Kč! Za to kus určitě pořídíme! Děkujeme všem zúčastněným, doufáme, že jste si to užily a budete v létě s dětmi užívat i areálu venku.

Dětské hřiště před Cooltourem! Díky taky Jirkovi Halfarovi za architektonickou studii a návrh.
Dětské hřiště před Cooltourem! Díky taky Jirkovi Halfarovi za architektonickou studii a návrh.

Dodatečně bychom ještě chtěli blahopřát výherkyním slosování vstupenek na akci, které nebyly slosování přítomny. Blahopřejeme Soně Fírkové, která vyhrála kosmetický balíček a poukázku na manikůru od Janča studio, dále Janě Havlínové, která získala poukázku na úpravu nehtů gel lakem od Janča studio, dále Ivaně Kostkové, která získala bílé triko podepsané Vojtou Dykem:) a B. Sato, která vyhrála poukázku na úpravu vlasů v JM studiu ronomovaného kadeřníka Jaroslava Kožušníka.