Nejlepší dárek? Pryč se špeky a milánkem!

Ještě nemáte vánoční dárek a nevíte, co pořídit místo trapně klasických ponožek? I letos jsme na vás mysleli, a připravili dárkové poukázky, které jsou lepší než ohrané materiální ptákoviny. Jsou to poukázky na pohyb! Ano, nejprve se to může zdát jako nejhorší dárek na světě (kdo by se chtěl přes vánoční přecpávání věnovat pohybu), ale uvidíte, že to obdarovaní co by dup ocení. A co víc, nejedná se o pohyb v posilovně (fuj), ale v našem MOVE studiu.

Ještě nemáte vánoční dárek a nevíte, co pořídit místo trapně klasických ponožek? I letos jsme na vás mysleli a připravili dárkové poukázky, které jsou lepší než ohrané materiální ptákoviny. Jsou to poukázky na pohyb! Ano, nejprve se to může zdát jako nejhorší dárek na světě (kdo by se chtěl přes vánoční přecpávání věnovat pohybu), ale uvidíte, že to obdarovaní co by dup ocení. A co víc, nejedná se o pohyb v posilovně (fuj), ale v našem MOVE studiu.

dance dancing laughing laugh exercise

A nejen to. Od nového roku budete mít možnost využívat kredity, za které si poukázky můžete vyměnit a nakoupit tak vstupy na taneční, novocirkusová a pohybová představení, která uvádíme. Kredity lze použít i na MOVE fest Ostrava či intenzivní letní workshopový týden MOVE Summer Intensive.

Za 600,- nebo 1300,- korun darujete nové zážitky a dovednosti, pružnost, vitalitu, fyzičku a zbavíte se diet, prášků, nudy i ztuhlosti.

gym bombay

Zakoupíte na baru v Cooltouru.

Pokud je však vaše tělo dokonale v kondici a neřadíte se mezi lenochy, kteří se teprve probouzejí ze zimního spánku, máme něco speciálnějšího.

animation sports high building skyscraper

Kurzy závěsné akrobacie!

Již nyní jsou v prodeji permanentky na první pololetí 2016 a to zde:
https://goout.cz/cs/listky/zavesna-akrobacie-pro-mlade-letce/yaj/

Pokud chcete létat ve dvojici, určitě se vám bude líbit AcroYoga víkend s Tomášem Wortnerem, na které naleznete vstupenky níže (přijít v páru není podmínkou, on se vždycky někdo najde):
http://moveostrava.cz/cz/program/icalrepeat.detail/2016/01/16/378/-/acroyoga-vikend-nejen-pro-zacatecniky

A co takhle trochu kultury?

amy schumer gym i dont care working out procrastination

Míte raději něco pasivnějšího? V nabídce máme taky představení s názvem Uhozené květinou. Pohybové divadlo, ve kterém vystoupí Vanda Hybnerová, Lucia Kašiarová a Tereza Vondrová. Více informací o představení a vstupenky seženete zde:
http://cooltourova.cz/program/studio-alta-uhozene-kvetinou/
http://moveostrava.cz/cz/program/icalrepeat.detail/2016/02/19/385/-/studio-alta-uhozene-kvetinou

Tak na co ještě čekáte?