Nová USE-IT mapa je na světě!

Nová USE-IT mapa Ostravy je konečně na světě! Najdete v ní opět vše potřebné - od seznamu těch nejlepších kaváren, hospod a restaurací, které doporučují sami místní, po ostravský slovníček. K dispozici je u nás na baru a taky na Colours of Ostrava. Brzy i na dalších místech po celé Ově. Na starost ji letos dostal designér a ilustrátor David Sasín. Hledejte modrou barvu s krtkem havířem na přebalu.

Nová USE-IT mapa Ostravy je konečně na světě! Najdete v ní opět vše potřebné, od seznamu těch nejlepších kaváren, hospod a restaurací, které doporučují sami místní, po ostravský slovníček.

K dispozici je u nás na baru a taky na Colours of Ostrava. Brzy i na dalších místech po celé Ově. Na starost ji letos dostal designér a ilustrátor David Sasín. Hledejte modrou barvu s krtkem havířem na přebalu. Průvodce byl připraven Ostravany v čele s Pavlem Smutným, Soňou Frídlovou a Hanči Kebovou a je také projektem Cooltouru, který se snaží přispět k povědomí o Ostravě ve světě. Stále je to jediný průvodce Ostravou, který je zdarma, je přímo zaměřen na mladé turisty a je aktivně propagován na evropské úrovni. Průvodce je v anglickém jazyce.

Hlavním pravidlem informační sítě USE-IT je poskytovat mladým turistům „smysluplné“ informace, tedy informace, které jsou praktické, aktuální (každý rok vychází nové) a směrodatné pro danou cílovou skupinu. Mladí turisté, tvořící přibližně 20% všech samostatných cestovatelů, mají jiné potřeby a zájmy a potřebují tedy jiné turistické informace než jaké jsou běžně k dispozici v informačních centrech.

Více informací:

http://www.use-it-ostrava.cz/

http://www.use-it.travel/cities/detail/ostrava/

http://use-it.cz/ostrava