Nový blog Yogurtu je tady!

Po tištěné verzi kulturního časopisu Yogurt je tady jeho elektronická verze. Chceme doporučovat tipy a triky, jak zvládnout Ostravu, když jsme cizincem.

Náš Yogurt tým se po tištěné verzi časopisu poskytující informace o Ostravě cizincům pustil také do blogu – www.yogblog.cz. Zdá se nám, že nabídka informací pro nečesky mluvící návštěvníky našeho města je velmi malá. Jsme sice na začátku a blog nyní hlavně recenzuje místní zajímavé podniky a restaurace, ale do budoucna se chceme věnovat také umění a kultuře, která je jazykově bezbariérová. Chceme doporučovat tipy a triky, jak na Ostravu.

„Každý příspěvek vychází z nezávislých zkušeností každého člena týmu na zvoleném místě, během pár týdnů, a v různých denních dobách. Lidi z Yogurtu chtějí především nabídnout zahraničním turistům a cizincům žijícím u nás co nejlepší pohled na to, co je v Ostravě čeká,“ popisuje hlavní editor Shawn Antoni Wright.

Showcase-Template-Flat-Presentation copyBrigita Neves dodává: „Náš tým tvoří tři lidé ze zahraničí, kteří se rozhodli žít v Ostravě – Angličan, Portugalka a Dán. Společně chceme popisovat naše zkušenosti a zkusit přispět k tomu, aby Ostrava byla městem přátelským k životu mimoostravských obyvatel a chceme tím podpořit jejich kulturní integraci.“

me copy  brigida  team_circles

 Navrhněte a doporučte náš blog kamarádům nebo podnikům, o kterých si myslíte, že by je měli lidé navštěvující Ostravu zažít.

Pro více informací nás navštivte na www.yogblog.cz

Yogurt, Yogblog jsou projekty podporované Kulturním centrem Cooltour Ostrava.