RefillOva – místo pro nové začátky

Projekt, který oživuje Ostravu. Refill vrací duši chátrajícím budovám a opuštěným prostranstvím.
Nerekonstruuje, nestaví. Využívá k tomu lidského potenciálu - kreativních lidí. Jak? Netradičně. Dočasným využitím prostor.

Projekt, který oživuje Ostravu. Refill vrací duši chátrajícím budovám a opuštěným prostranstvím. Nerekonstruuje, nestaví. Využívá k tomu lidského potenciálu – kreativních lidí. Jak? Netradičně. Dočasným využitím prostor.

 

JAK SE ZAPOJIT?

Dočasné užívání dlouhodobě opuštěných prostor je moderním nástrojem pro rozvoj města právě díky lidem, kteří se do něj zapojují. Refill hledá jak poskytovatela prostor, tak kreativce, kteří mají nápad, jak je smysluplně využít.

Aby byla platforma spolupráce a proces poskytování prostor nastaven co nejlépe, tak aby jej Ostravané mohli co nejjednodušeji využívat, Refill chce znát také Váš názor a podněty, a proto je zahájen průzkum, který poběží do 15.3. 2017. Formu a rozsah Vašeho zapojení si můžete vybrat sami podle toho, kolik času můžete projektu věnovat.

Více informací o možnostech zapojení se do projektu Refill, najdete na webových stránkách www.refillova.cz., aktuality můžete také sledovat na FCB profil Refill Ostrava.