Sousede, pojď zažít Ostravu jinak!

Tradičně netradiční sousedská slavnost Zažít Ostravu jinak nás letos čeká na ulici 30. dubna. Od pomyslného startovacího výstřelu, který padne v sobotu 15. 9. přesně ve 14:00, začíná to nejbarevnější odpoledne, které jste kdy na ulici mohli prožít. Seběhněte ze schodů, vyjděte ze vchodů a prožijte den na ulici bez aut, zato plné lidí.

Sousedé, vyhlašujeme čas oslav! Tradičně netradiční sousedská slavnost Zažít Ostravu jinak nás letos čeká na ulici 30. dubna. Od pomyslného startovacího výstřelu, který padne v sobotu 15. 9. přesně ve e 14:00, začíná to nejbarevnější odpoledne, které jste kdy na ulici mohli prožít.

A malovat budete i vy! Nejen třeba na chodník, ale i tím, co pro své sousedy a známé vzájemně připravíte. Nějaké aktivity už bychom měli. Co třeba zvítězit nad partou z vedlejšího vchodu v hokeji s tenisákem? Nebo konečně poslat dál ty lapače prachu z obýváku, které už se do nového designu tak nějak nehodí, na tradičním pouličním blešáku? Při pohledu do kalendáře si nemůžeme nechat ujít ani návštěvu školních lavic, takže se společně mrkneme při komentované prohlídce do červené školy! Nebojte, zkoušet vás nikdo nebude, ale něco cool se dozvíte třeba i na přednáškách pod stromy. No a pro dodržení hesla „chléb a hry“ nesmí chybět ani společná grilovačka při pikniku v parčíku, že jo.

Máte nápad, co byste chtěli pro ostatní připravit, jste muzikanti a chtěli byste si na ZOJce zahrát, nebo malujete, šijete, lepíte či máte největší sbírku angličáků široko daleko? Možná děláte úplně něco jiného, co byste rádi ukázali sousedům. Ozvěte se nám.

Bydlíte na ulici 30. dubna nebo na některé z ulic poblíž? Potřebujeme styčné důstojníky, kteří nám pomůžou roznést letáčky do schránek a po vzoru Michala z Pelíšků propašují plakát sousedské slavnosti na domovní nástěnky. Jdete s námi do toho?

Nebo chcete jen přiložit ruku k dílu a pomoct v den akce? Budeme moc rádi, ozvěte se, prosím, Markétě na marketa@cooltourova.cz