Těžká Colours rána? Stavte se na snídani!

Festivalová rána bývají těžká, upocená a hlavně hladová! Pokud bloudíte po centru, hledáte něco na zub a nechcete hned po ránu zatěžovat už tak zbídačený organismus fastfood "jídlem" (které pak stejně budete muset konzumovat celý den), stavte se k nám!

Festivalová rána bývají těžká, upocená a hlavně hladová! Pokud bloudíte po centru, hledáte něco na zub a nechcete hned po ránu zatěžovat už tak zbídačený organismus fastfood „jídlem“ (které pak stejně budete muset konzumovat celý den), stavte se k nám!

My totiž máme řešení, a to v podobě snídaňového menu. Jogurty, sendviče, kafíčka, džusíky, limče i pivka pro festivalové fajnšmekry. Vše na jedné zahrádce od 10 hodin ráno až do aleluja (nemusíte se bát, že zaspíte a přijdete pozdě). Pro ty z vás, kteří hlad nemají, máme připraveny ty nejlepší hamaky v Ostravě, ve kterých se můžete pohoupat a případně si i zchrupnout. A pro iron many, kteří nejsou ani unavení, máme připraveny ArtBiky. Na těch se můžete projet a prozkoumat i jiné části Ostravy, než jsou Vítkovice. Nachystány máme i Use it mapy. Takže jak na to?

1. Dobelhej se (nebo dojeď tramvají na zastávku Výstaviště) ze stanového městečka do Cooltouru.

2. Dej si tu nejlepší snídani v celé Ostravě – startujeme v 10 ráno.

3. Zajdi si na normální WC! U nás žádné toiky nenajdete, jen poctivé splachovací, čisté záchody!

4. Projeď se na ArtBiku a poznej centrum ze sedla stylového kola.

5. Dej si pivko a nakládaný hermoš, rozval se u nás na hamaku a sbírej síly na další party den.

6. Opakuj až do konce Barev.

Těšíme se na vás!

salátekIMG_5876limcahermos