male okno na FB

Městské zásahy Ostrava 2016

19.7.2016 - 17.9.2016

Projekt

Masarykovo náměstí

I vy se můžete stát architektem či designérem a navrhnout, jak byste chtěli, aby Ostrava vypadala. Máte zajímavý nápad, jak oživit některá místa v Ostravě? Zapojte se do projektu Městské zásahy 2016 a podílejte se na nové tváři města. Principem Městských zásahů je oslovit aktivní obyvatele prostřednictvím veřejné výzvy. Ti pak bez nároku na honorář, navrhnou řešení městských prostor. Je nám jedno jestli je vám jeden nebo sto let, jestli jste profík, nebo vás jen baví malovat, navrhnout změnu může úplně každý.

kemp

Táborák

26.7.2016 / 20:00

Michal Tučný revival

Opékačka

Zahrádka

Přijďte si zazpívat songy z nostalgického čundr zpěvníku Míši Tučnýho, opíct vuřta a dát si lahváče. Čeká vás posezení s kytárou u ohně jako za starých časů, kde ještě internety nebyly a chodilo se na vandr do lesa. Zkrátka nostalgické léto jak má být.

malalata-lightbox

MALALATA Silent Disco

28.7.2016 / 20:00

MALALATA

Silent disco

Zahrádka

Fenomén mejdanu se sluchátky na uších otestujeme před Cooltourem. Schyluje se k velké tancovačce s DJským duem MALALATA, které předvedlo svou show například na festivalech Pohoda, United Islands či Grape. A na pódiu rozhodně nebudou sami! Nám už se zapalujou lejtka...

chill (1)

Garden Chill

29.7.2016 / 16:00

Karl & John feat. Dr. Zeppelin

Party

Zahrádka

Relaxační poslechovka s rezidentní DJskou sestavou Karl & John feat. Dr. Zeppelin prosluní svými hudebními selekcemi zahrádku. Zazní známé i méně známé tropical houseové i deep houseové songy. Prostě pohoda, lahoda.

paris

Letní movies: Půlnoc v Paříži

30.7.2016 / 21:00

Woody Allen

Letní kinčo

Zahrádka

Film o mladém páru, který se má brát a přijíždí do Paříže, se může jevit jako jedno velké romantické klišé. To by jej, ale nesměl režírovat New Yorský král Woody Allen. Půlnoc v Paříži není jen romantika, ale i film plný klasického Allenovského humoru a překvapení. Ideální oddechovka na letní večer.

pididisco

Pidi Disco

31.7.2016 / 15:00

Moderovaná diskoška pro nejmenší je ideální program na nedělní odpoledne. Taky už se vaše ratolesti těší, až budou velké a budou se moci vydat na Stodolní? Máme pro ně alternativu! Odpolední disko trisko pro děti. Určitě nezapomeneme na hity jako je ptačí tanec, na Justina Bíbra, ani Hanu Montanu. A na baru nabídneme výborné nealko drinky.

article detail2

Folklorní tančírna

2.8.2016 / 19:00

Hopsa hejsa do brandejsa

Kavárna/zahrádka

Přijďte si zaskotačit jako se to dělalo za časů našich babiček. V rytmu folku! Ogaři, synci, dcérky i mamy, zahopsáme a dáme po štamprli. A klidně vezměte babču a dědu sebou. Součástí tančírny je i miniworkshop, na kterém se pokaždé naučíte jiný tanec. Folklor is not dead!

gospel

Gospelová škola pro veřejnost

9.9.2016 - 11.9.2016

Třetí ročník víkendové gospelové školy pro veřejnost v režii sboru Family Gospel Ostrava je tady! Opět nás čeká energická, usměvavá a trpělivá Sarah Moshage z Dánska, která nás spolu s FGO sbormistrem Martinem Bazalou naučí 7-10 gospelových hitů. Ty v neděli večer za doprovodu živé kapely zazpíváme na koncertě pro veřejnost.