Salsa tančírna

20.3.2018 / 20:00

MG Dance

Kavárna

Kuba Mazůch a Míša Gatěková vás zvou na pravidelnou Salsa tančírnu v útulné, ale prostorné kavárně Cooltour.

Kapitán Demo support: Fish Crash feat. MC Zuzka

23.3.2018 / 20:00

Koncert největší české rappové ikony s afterparty! „Ultimativní celebrita a raper“ Kapitán Demo přijede do ostravského Cooltouru! Pro ty z Vás, kteří by čistě náhodou nevěděli o koho se jedná - mrkněte na letošní nominace Cen Anděl a tohohle česko - italského multimilionáře najdete hned ve dvou hlavních kategoriích.

Braň se jako holka!

24.3.2018

"Nikdy nechoď večer sama tím podchodem pod Frýdlantskými mosty!" říkají maminky a tatínkové. No jo, ale kudy jinudy se dostat na tramvaj? A co když i tam číhá nebezpečí? Přestože se většina sexuálních útoků neodehrává někde venku v podchodu nebo parku, i tato situace může nastat. Jak se v takové chvíli ubránit? A jak vůbec poznat, že se na vás někdo chystá zaútočit? A jak případně tento útok včas zvrátit a vyhnout se tak hrozivé situaci? Chtít se bránit je v pořádku!

Balkan Bashavel

24.3.2018 / 21:00

párty

Oslavte s námi příchod jara bláznivými tanečními kreacemi v rytmech balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Aneb váš oblíbený Balkan Bashavel se vrací!

V Ostravě startuje kombo:
MALALATA + Dr. Balkan

ADONAI tour 2018 / support Ignited

27.3.2018 / 20:00

Adonai vyjíždí na tour s nedávno vydaným albem V tom se setkám s Tebou! S sebou přiváží své přátele z kapely Ignited. Přijď si poslechnout současný autorský worship a třeba se i s někým setkat!

Carpet Diem

28.3.2018 / 19:00

Taneční představení

Nová scéna

Užívej dne! Ale co když se v tom dni záludně objeví koberec? Nebo dva? Co s nimi? Jana Ryšlavá a Jindřich Panský se rozhodli to zkusit v představení, které vzniklo pod hlavičkou MOVE Dance Company.

Monsieur Dakar – Karel Loprais a Ota Měřínský

4.4.2018 / 18:00

Přednáška

Nová scéna

Nadační fond Historie dobrodružství Vás zve na výjimečnou přednášku českého automobilového závodníka a šestinásobného vítěze automobilových závodů Rallye Dakar v kategorii kamionů Karla Lopraise a mechanika a navigátora Oty Měřínského.

Atmosféra

7.4.2018 / 16:00

Pronájem

Moderní bohoslužba na téma „Čínská zeď“

Atmosféra, to jsou moderní inspirativní bohoslužby pro širokou veřejnost s Talkshow se zajímavými hosty, programem pro děti a inspirující hudbou. Rádi se s Vámi setkáme v Cooltouru u šálku kávy, čaje. Věříme, že nám pomůžete společně šířit pozitivní Atmosféru v dnešním uspěchaném světě.

Putování z Čech do Santiága de Compostela

11.4.2018 / 19:00

Pět zemí, čtyři měsíce, 3000 kilometrů, dvě nohy, jeden cíl: Santiágo de Compostela. Beseda o tom, jaké to je přejít pěšky Evropu z Čech až do španělského města Santiágo de Compostela. Dozvíte se co to obnáší, na co se připravit, co u toho člověk zažije, jak se přitom cítí a k čemu je to vlastně dobré.

Cool Kids Ples IV.

14.4.2018 / 16:00 - 20:00

Pravý dospělácký ples pro děti

Již čtvrtý dospělácký ples pro děti se blíží a jako každý rok to bude nezapomenutelný zážitek! Maškarních jsme si za sezónu užili dost, pojďme ji společně zakončit jako opravdové dámy a gentlemani!
Rodičové, určitě máte doma krásné společenské šaty pro své ratolesti, které jste koupili na svatbu či jinou příležitost a teď je nemáte kam vytáhnout. Vyšňořte své dcery a syny a přijďte předvést výsledek svého dobrého vkusu a výchovy do vybrané společnosti.

Vladivojna La Chia & (pětičlenné) 4Trio

19.4.2018 / 20:00

Koncert

Vladivojna La Chia se svým pětičlenným 4Triem zavítá do Cooltouru! Navazuje na velmi úspěšné podzimní turné k albu inspirovanému filmem 8 hlav šílenství, které zakončili ve vyprodaném Parníku.