Rivalové (2013)

24.6.2017 / 21:00

Letní kino

Zahrádka

Závratná rychlost, adrenalin proudící v žilách, krásné dívky a nezkrotná touha po vítězství. Závody Formule 1 jsou místem, kde jediná chyba může znamenat smrt. Na těchto okruzích spolu soupeří dva odvěcí rivalové. James Hunt je neřízená střela, neodolatelný playboy a brilantní řidič. Niki Lauda je dokonalý profesionál, vždy precizní a disciplinovaný.

ImPéčko

23.6.2017 / 19:00

Impro show

Zahrádka

Oblíbené ostravské divadlo okamžiku na čerstvém vzduchu. Živé improvizační skeče rozpumpují vaše plíce. Pořádná porce smíchu vyrýsuje vaše břišní svaly dokonaleji než týden ve fitku. Přijďte se podívat, jak se tahle parta herců popere se záludnými úkoly bez času na rozmyšlenou. Čekejte nečekané!

CEVICHE

22.6.2017 / 20:00

VerTeDance a David Zambrano, Zrní

Taneční představení

CEVICHE je prvním setkáním improvizačního mága Davida Zambrana s VerTeDance a kapelou Zrní. Název odkazuje na tradiční latinsko-americký pokrm z ryb, které se marinují v citronové šťávě, a dále míchají s dalšími ingrediencemi. Stejně tak bude pracovat choreograf s tanečnicemi a muzikanty s cílem vytvořit improvizované představení, které pohladí všechny smysly.

Carpet Diem – PREMIÉRA

22.6.2017 / 19:00

Taneční představení

Nová scéna

Užívej dne! Ale co když se v tom dni záludně objeví koberec? Nebo dva? Co s nimi? Jana Ryšlavá a Jindřich Panský se rozhodli to zkusit v premiéře nového představení, které vzniklo pod hlavičkou MOVE Dance Company.

Táborák

21.6.2017 / 19:00

Opíkačka

Zahrádka

Klasika. Hřejivý oheň, praskání dřeva, vůně špekáčků a drnkání kytary. Zasedněte s přáteli kolem táboráku uprostřed centra města.

Salsa tančírna

20.6.2017 / 20:00

MG Dance

Tančírna

Kavárna

Kuba Mazůch a Míša Gatěková vás zvou na pravidelnou Salsa tančírnu v útulné, ale prostorné kavárně Cooltour.

LOCALS: PLACES, February, Lowmoe

17.6.2017 / 19:00

Koncert

Zahrádka

Místní hudební scéna vždycky měla co nabídnout a jinak tomu není ani teď. Pod otevřeným nebem vystoupí mladá krev, která už dávno přerostla místní rybníček: Vybrali jsme si tentokrát "indíčkové" PLA CES a FEBRUARY a dowtempový LOWMOE.

Táborák

14.6.2017 / 19:00

Opíkačka

Zahrádka

Klasika. Hřejivý oheň, praskání dřeva, vůně špekáčků a drnkání kytary. Zasedněte s přáteli kolem táboráku uprostřed centra města.

Ostravská muzejní noc

10.6.2017 / 17:00 - 1:00

Garden Chill

Zahrádka

Nechte se unášet na vlnách fresh hudby v podání rezidentních DJs Karl & John a jejich přátel. Vychutnejte si léto s drinkem v ruce, s nekonečným nebem nad hlavou a tropical-housovými selekcemi v celém těle. Bavte se s přáteli, zasněte se do prosluněných beatů nebo si klidně zatančete - oblíbená akce Garden Chill míří do své druhé sezóny.

Zahajujeme léto!

9.6.2017 / 16:00

Koncert

Zahrádka

Zahajujeme Léto před Cooltourem! O zahajovací párty se postará temperamentní formace JINDRA HOLUBEC Y AMIGOS a italsko-africká kapela MAMMA AFR!KA.