Poletíme? CHCE TO TOUR!

2.11.2018 / 20:00

Koncert

Nová scéna

Poletíme? letí znovu do Ostravy se svým letošním turné k nové desce! A vy rozhodně poletíte s nimi! S takovou dávkou banjo punku a turbošansónu totiž vyrazíte rovnou do nebes! Tahle partička Vás po třetí písničce přesvědčí, že ji milujete celý život!

Balkan Bashavel

10.11.2018 / 21:00

Čas nechat narůst knírek, vytáhnout třpytivé kamínky a nasadit alespoň jeden zlatý zub! Kopec balkan beats a gypsy music i troška cumbie a reggae se postarají o pořádnou párty až do rána! Sedmá sezóna divokých večírků, na kterých se Černá louka stává kolonií Balkánského poloostrova, opět útočí za společnosti DJ spojenců MALALATA a Le Petit Nicolas na Cooltour!

MarketingON #4

15.11.2018 / 17:00

Pracujete v on-line marketingu, rádi sdílíte své zkušenosti a zajímá vás, co se aktuálně děje nového? Přátelské setkání digimarkeťáků a dalších příznivců oboru proběhne již počtvrté. 1 večer, 3 špičkoví řečníci a 3 inspirativní přednášky.

Václav Havel: Moc bezmocných (site-specific)

20.11.2018 / 19:00

Divadlo Feste

Moc bezmocných – 24 tisíc slov Václava Havla, které vznikají po jeho vzatí do vazby na základě vydání Charty 77. Brněnské Divadlo Feste přenáší tuto rozsáhlou esej do divadelní inscenace. Výjimečný text si však zaslouží také výjimečné zpracování a prostor. Inscenace se tak neodehrává v divadelních budovách. Polemika o možnostech bezmocných začne v Cooltouru a bude pokračovat mimo jeho zdi ve veřejném prostoru. Autoři všechny vjemy z představení doplní také textovými a audiovizuálními materiály, které jsou spjaté s Václavem Havlem a jeho díly v souvislosti s Ostravou.

Thom Artway

23.11.2018 / 20:00

Koncert

Nová scéna

Mladý písničkář, který začal jako busker u Lennonovy zdi v Praze, se s novou deskou a dvěma Cenami Anděl představí Ostravě v Cooltouru!