Nekonvenční vánoční jarmark 2019

Letos poprvé se můžete těšit na dvoudenní jarmark s prodejní dobou:
⏰ SOBOTA 14. 12. od 10:00 do 18:00
⏰ NEDĚLE 15. 12. od 9:00 do 16:00

Máte vlastní značku? Rádi svou tvorbou překvapujete a děláte věci jinak? Vyrábíte originální kousky? Prodáváte kvalitní designové zboží? Pokud ano, určitě se přihlaste. Zajímá nás váš příběh a jsme zvědaví na vaši tvorbu!

❗️PŘIHLÁŠKA PRO PRODEJCE ZDE 👉 www.bit.ly/chcinajarmark2019

👩‍👩‍👦 Tvoříte s dětmi? Anebo už budujete vlastní značku a ještě vám není 18 let? Chceme podpořit mladé tvůrce a s radostí přivítáme také děti (s rodiči) 💚

❗️PŘIHLÁŠKA PRO MLADÉ PRODEJCE ZDE 👉 www.bit.ly/chcinadetskyjarmark2019

🍲 Máte vlastní bistro, restauraci anebo foodtruck? Připravujete originální pokrmy a baví vás to? Tak právě vás hledáme! Při nakupování člověku pěkně vyhládne, a tak nechceme občerstvení pro návštěvníky zanedbat.

❗️ PŘIHLÁŠKA PRO PRODEJCE OBČERSTVENÍ ZDE 👉 www.bit.ly/jidlonajarmark2019

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE 3. 11. 2019 23:59.

(Pozn.: Vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě Cooltouru bohužel není možné přijmout všechny prodejce. Výrobce a výrobky se snažíme vybírat tak, aby byla nabídka co nejrozmanitější. Nejpozději 7. 11. 2019 Vám tedy dáme vědět a rozešleme potvrzení o přijetí na Nekonvenční vánoční jarmark 2019.)

Bez Nekonvenčního vánočního jarmarku už by to snad pro nás ani nebyly Vánoce. Těšíme se na všechny krásné výrobky, na dětský jarmark, tvořivé dílny, pohádky i na punč s vámi 💚

V listopadu a prosinci budeme postupně představovat jednotlivé prodejce a program tady v události 🤓