Cyklus nejrůznějších rukodělných/do it yourself workshopů, které povedou vaši oblíbení prodejci z Nekonvenčního vánočního jarmarku. Víme, že se vám na Jarmarku vždycky moc líbí, a tak jsme se rozhodli, že něco podobného přineseme i na jaře. Budete mít možnost sami vytvořit něco, co se vám líbí, a má opravdovou hodnotu.

Nekonvenční rukodělné workshopy

Na jarní sezónu jsme si pro vás připravili celý cyklus rukodělných alias do it yourself (DIY) workshopů, které povedou vaši oblíbení prodejci z Nekonvenčního vánočního jarmarku. Víme, že se vám na Jarmarku vždycky moc líbí, a tak jsme se rozhodli, že vám na jaro připravíme takové jeho tvůrčí „ozvěny“ pod názvem Nekonvenční rukodělné workshopy. Od března do května budete mít  možnost každé pondělí odpoledne v kavárně pod vedením zkušených tvůrců sami vydesignovat něco, co se vám líbí, a má pro vás opravdovou hodnotu. Něco víc „na míru“ už v žádném obchodě neseženete! A ta radost zjistit, že vaše ruce umí mnohem více než jen klepat do klávesnice… „Boji proti konzumerismu“ zdar! Nebo si prostě přijďte udělat radost:) Většina workshopů je otevřena i dětem. Pokud máte tvořivé ratolesti, přiveďte je s sebou a nechte je se kreativně vyřádit.

Rádi byste se zapojili více? Přidejte se do FB skupiny Nekonvenční rukodělné workshopy v Cooltouru a komentujte, navrhujte, bavte se:)

Poslední aktualizace: 20.1.2017