Sousedská slavnost, která letos proběhne již pošesté! Největší oslava sousedského života se letos koná v sobotu 15. 9. 2018! Těšte se na spoustu zábavy, jídla, vystoupení a mnoho dalšího v ulicích Ostravy.

Zažít Ostravu jinak

Zažijme Ostravu jinak. Pojďme se letos trošku vrátit ke kořenům této komunitní akce. Vracíme se taky na místo, kde probíhala první sousedská slavnost v Ostravě, na ulici 30. dubna. Potkejme se na společné grilovačce na rondlíku, zahrajme si na ulici hokej s tenisákem nebo si přijďte vyzkoušet beercycle.

A těšit se můžete taky na věřím pestrý program na pódiu u kruháče.

14:00 zahájení
15:00 Jirka Sedláček s programem o Ostravě
16:00 koncert Banda Del Caffe
17:10 Strašfuňák a Funilka z divadla Loutkový svět
18:00 ŽIVA – dvě milé zpěvačky – buskerky
19:30 Letní kino – projekce filmu KOUŘ

Taky jste vždycky přemýšleli, jak to v té budově vypadá? Chcete vidět šatny, třídy, tělocvičnu a nebo se zkrátka o budově školy
na ulici 30. dubna chcete dozvědět více. Komentované prohlídky červené školy proběhnou v těchto časech: 15:00, 16:30, 18:00

Kromě toho na vás bude čekat taky:
– vázání květin s Nedbalkama v kytici
– bylinkový workshop, který připravila Květovárna
– ukázkový úl a informace o včelaření
– háčkování odličovacích tampónů
– zdobení perníčků
– dětský jarmark
– sousedský blešák

Sobota se blíží a my se moc těšíme. Přidejte se. Seběhněte se schodů, vyjděte ze vchodů a prožijte odpoledne na ulici se svými sousedy.

Zvláštní poděkování na závěr patří všem, bez kterých bychom si neužili slavnost jak se patří. Děkujeme proto za finanční podporu statutárnímu městu Ostrava a Městskému Obvodu Moravská Ostrava a Přívoz!

Zuzka, Markéta a celý Cooltour tým 🙂

Poslední aktualizace: 19.9.2018

Partneři
  • ostrava
  • mopa