ALTA by Cooltour!

Už jste si určitě zvykli, že Vám spoustu hostů přivážíme z Prahy. Tentokrát to otočíme a 9.3. obsadíme od 19:00 Studio Alta!

Už jste si určitě zvykli, že Vám spoustu hostů přivážíme z Prahy. Tentokrát to otočíme a 9.3. obsadíme od 19:00 Studio Alta. Pokud Vám to nic neříká, tak vězte, že to je takový symbol současného tance v Praze!

Naproti výstaviště Holešovice se ve čtyřech industriálních halách ukrývá multikulturní centrum a tvůrčí hub se zaměřením na současný tanec. Najdete zde Obývák, rezidenční sál, divadelní sál, ale taky kanceláře, kde sídlí české taneční stars. A protože to jsou naši kamarádi a parťáci, rozhodli se nás oslovit a nabídnout nám prostor se pražákům předvést v rámci projektu „Alta by…“. Takže tentokrát to bude Alta by Cooltour a můžete se těšit na představení Carpet Diem, které vytvořila MOVE Dance Company spolu s Janou Ryšlavou, Jindřichem Panským a Jiřím Hajdylou, dále taneční film Ostravica Textilia: Luxury Memories, který má na svědomí taky naše Company a který režíroval Radim Vaňous a hudbu vytvořila skupina FORMA.

Těšíme se na všechny naplaveniny v Praze, nebo čistokrevné pražáky, jsme totiž Hate free a tohle bude skvělý večer!​ To všechno bude provázet lahodná vůně a chuť našeho týmového pití, kterým se stala Ořechovka od Žufánka, kterou Vám naservíruje naše skvělá provozní ředitelka Romana. A jako třešničku na dortu si s námi můžete dát taneční karaoke, ve kterém se objeví velká část Cooltourního týmu.