Alternativa čtvrtečního večera

Pokud si pod alternativním popem představíte Miley Cyrus létající na demoliční kouli v batikovaných šatech, mýlíte se. Přijďte se raději podívat na nejlepší kapelu tohoto žánru ve čtvrtek 21. února!

Lanugo, to je nadžánrové seskupení hrající moderní pop, jazz a soul s jemnými doteky elektroniky, které v sobě spojuje hned několik silných momentů a trumfů. Jejich převážně autorská tvorba vyniká neotřelými aranžemi a celkovou pomyslnou barevností. 

Tahle parta na Černé louce rozbalí alternativní pop. Pokud si pod tímto pojmem představíte Miley Cyrus létající na obrovské demoliční kouli v batikovaných šatech, jste na omylu. Definice tvrdí, že se jedná o pop obsahující široké spektrum hudebních prvků, který je prezentován umělci mimo hlavní proud a je hudebně nebo intelektuálně náročný. Dovolíme si nesouhlasit. Hudebníci z Lanugo za nás patří na přední příčky Spotify nejen v ČR a mozkové závity zavaří akorát fanouškům šlágrových stanic. Jejich hudba je totiž vždy taková jaká potřebujete – křehká i energická, dynamická i melancholická.

Dokončují nové album, připravili nový repertoár a vy se nachystejte na skvostný zážitek! 

VSTUPENKY: http://bit.ly/lanugojecool