Antivalentýnská večeře

Inspirovali jsme se Halinou v kuchyni a rozhodli jsme se, že uspořádáme první Komunitní večeři! Prostě každý něco zkusíme uvařit, ukuchtíme toho o něco více a v Cooltouru se pak navzájem pohostíme.

Jsme dva – Bára a František. Jsme Cooltouristi. Cooltour není jen netradiční divadlo, electroswingové šílenství, spousta tance nebo předvánoční rukodělná honba za originálním cílem. Je to i místo, kde Ostrava tráví svůj volný čas, seznamuje se a poznává se.

Inspirovali jsme se Halinou v kuchyni a rozhodli jsme se, že uspořádáme první Komunitní večeři! Prostě každý něco zkusíme uvařit (u nás dvou to zní jako velký novoroční cíl), ukuchtíme toho o něco více a v Cooltouru se pak navzájem pohostíme.

Budeme rádi, když nás v tom v úterý 14. února 2017 nenecháte samotné dva. Spojilo se Vám to datum s Valentýnem? Nebojte se. Tato první Komunitní večeře je určena pro všechny, kteří nepotřebují mít jen jeden den na trávení svého času s drahou polovičkou, kupování obřích plyšových medvědů, či shánění srdíčkové Milky u benzíny na poslední chvíli. Je jedno, jestli jste single, pár, skupinka, zda-li jste hetero, homo nebo trans, či jestli věříte v toho, či onoho. My si jídlo vychutnáme s kýmkoli.

 

Budeme rádi, pokud nám svou účast potvrdíte na emailu: komunitnivecere@cooltourova.cz.

Více informací naleznete také na Facebooku.

 

Doufáme, že tady budeme s vámi!

 

Krásné, klidné, úspěšné a pohodové dny,

BaF (Bára a František)