Chystáme Nekonvenční rukodělné workshopy

Na jarní sezónu jsme si pro vás připravili celý cyklus rukodělných alias do it yourself (DIY) workshopů, které povedou vaši oblíbení prodejci z Nekonvenčního vánočního jarmarku.

Na jarní sezónu jsme si pro vás připravili celý cyklus rukodělných alias do it yourself (DIY) workshopů, které povedou vaši oblíbení prodejci z Nekonvenčního vánočního jarmarku. Víme, že se vám na Jarmarku vždycky moc líbí, a tak jsme se rozhodli, že vám na jaro připravíme takové jeho tvůrčí „ozvěny“ pod názvem Nekonvenční rukodělné workshopy. Od března do května budete mít  možnost každé pondělí odpoledne v kavárně pod vedením zkušených tvůrců sami vydesignovat něco, co se vám líbí, a má pro vás opravdovou hodnotu. Něco víc „na míru“ už v žádném obchodě neseženete! A ta radost zjistit, že vaše ruce umí mnohem více než jen klepat do klávesnice… „Boji proti konzumerismu“ zdar! Nebo si prostě přijďte udělat radost:) Většina workshopů je otevřena i dětem. Pokud máte tvořivé ratolesti, přiveďte je s sebou a nechte je se kreativně vyřádit.

POZOR! Pokud byste se (v tomto případě pouze dámy) při tvoření rády trochu přiučily anglicky, zapojte se do Tvoření pro ženy, nebo spíše Make-and-Do Women s Danielou Kilduff. Kurzy budou probíhat paralelně vždy v pondělí od 17:00 v Coolničce, odkaz na první z nich zde: http://cooltourova.cz/program/diy-workshop-v-aj-vyroba-tasek/ Tedy ne dvě, ale čtyři mouchy jednou ranou! Zatvořit si, procvičit si angličtinu, připravit dítěti super hravé odpoledne s kamarády a ještě ho přirozeně namotivovat, aby  se učilo cízí jazyky. We love Mondays!

Rádi byste se zapojili více? Přidejte se do FB skupiny Nekonvenční rukodělné workshopy v Cooltouru a komentujte, navrhujte, bavte se:)

Přehled chystaných Nekonvenčních rukodělných workshopů v kavárně na jaro 2016:

BŘEZEN

7.3. 17-19:00 Veronika Kracíková (Atelier-Koira-Kissa) – Výroba dvou jarních/velikonočních věnců

14.3. 17-19:00 Tereza Mičková (My.Made) – Výroba stylových dokladovníků, peněženek a obalů na mobil z nápojových kartónů

21.3. 17-20:00 Kurz šití s Reginou Michnovou (dubinek3) – Dětské tričko „In the Forest“ a bunda na zip „Night Sky“

DUBEN

4.4. Petr Kožušník & otec – Výroba ozdobných předmětů drátkováním

11.4. 17-cca 20:00 Eliška Žilová Václavíková (FibreArt) – Jarní prstové loutky pro děti

18.4. 17-20:00 Kurz šití s Reginou Michnovou

25.4. 17 – 19:00 Tereza Mičková (My.Made) – Organizér z nápojového kartónu

KVĚTEN

2.5. 17-19:00 Eliška Žilová Václavíková (Fibre Art) – Ruční potisk třiček a tašek

9.5. 17-19:00 Tereza Mičková (My.Made) – Originální šperky z nápojových kartónů

16.5. 17-19:00 Eliška Žilová Václavíková (Fibre Art) – Tvoření z plsti – peněženky a závěsné dekorace

21. 5. POZOR, SOBOTA! 10 – 17:00 Eliška Žilová Václavíková (FibreArt) – Plážová taška 3 v 1 (celodenní workshop v rámci Letního cooltourního výprodeje šatníku)

23.5. Petr Kožušník & Lucie – Jednoduché drátkované šperky pro krásu každého dne

Více info v programu: http://cooltourova.cz/program/?tt=w

Těšíme se na společné tvůrčí chvíle:)