Hejbněte zadkem!

Taky nemáte rádi přeplněné posilovny plné nabušených týpků vzdychajících před zrcadlem? Taky se cítíte nepřístojně ve společnosti zkušených sportovců ovládajících posilovací přístroje levou zadní, ale přesto chcete něco udělat s nabranými kily, které jste před létem tak pracně shazovali, a pak je znova nabrali na čokoládové zmrzlině?

Taky nemáte rádi přeplněné posilovny plné nabušených týpků vzdychajících před zrcadlem? Taky se cítíte nepřístojně ve společnosti zkušených sportovců ovládajících  posilovací přístroje levou zadní, ale přesto chcete něco udělat s nabranými kily, které jste před létem tak pracně shazovali, a pak je znova nabrali na čokoládové zmrzlině?

Už od pondělí 21. 9. je můžete shodit v klidu a pohodě. Jasně, můžete je zkusit schovat pod kožich, ale ten přece nebudete nosit věčně. Pokud chcete mít lepší kondičku, fyzičku nebo zadek, přihlaste se na naše pohybové workshopy MOVE. Na své si přijde opravdu každý – začátečníci i pokročilí, mladí i staří.

Yoga, Contemporary, Balet, Jazz či Závěsná akrobacie nebo Taekwondo. Výběr je opravdu pestrý. Novou sezónou vás provedou staří známí profíci. Naďa Harmečková (Hatha Yoga), Jana Ryšlavá (Contemporary), Jakud Jursa (Závěsná akrobacie) nebo Shawn Antoni Wright (Taekwondo). Seznam všech workshopů a vyučujících naleznete níže, ale i v našem programu, kde máte možnost rovnou zakoupit registraci.

Třešničkou na dortu jsou víkendové workshopy Acroyogy s Tomášem Wornerem, Contemporary a partnering s Martinou Hajdylou Lacovou a Dankem Račkem a také Závěsná akrobacie s Klárou Hajdinovou a Jonášem Janků.

Kompletní přehled Lekcí a Workshopů naleznete zde.