Legendární hudební poezie

Když v 90. letech poprvé vystoupili, doslova odpálili bombu! A už v sobotu 26. 1. slavnostně (a patřičně stylově) odpálí WWW Neurobeat dva-nula-jedna-devítku na Černé louce!

Když v 90. letech poprvé vystoupili, doslova odpálili bombu! A už v sobotu 26. 1. slavnostně (a patřičně stylově) odpálí dva-nula-jedna-devítku na Černé louce! Nová deska “Neutopíš se dvakrát v téže řece” a stará dobrá muzikantská parta s hudbou plnou elektroniky, perkusů a často až dadaisticky odzbroujícími texty. Tento způsob ledna zdá se nám patřičně cooltourní.

Začali v divokých devadesátkách jako parta rapujících sprejerů. Nebáli se šlápnout do jakéhokoli vosího hnízda. Pak se ovšem, krátce po nabídce natočit album, rozešli.

V roce 2006 se znovuzrodili s debutem Neurobeat, který všechny překvapil. Ve svých textech přestalo WWW „fakovat“ nejen společnost sídliště, ale vlastně úplně každého. Texty si s posluchači hráli jako slavní dadaisté a blížili se tak výsostné poezii.

Na novince Neutopíš se dvakrát v téže řece se kapela drží svého osobitého, výrazně elektronického zvuku, klade důraz na perkuse a také výrazných textů – dalo by se tedy říct: klasika, protože po celou svou dráhu si WWW drželi vysoký standard. Přesto je novinka o krok dál. A to v ještě hlubším ponoru, především v textech.

Josef Rauvolf

Vstupenky na naše akce je možné zakoupit prostřednictvím portálu GoOut, prostřednictvím portálu ostravainfo!!! a také na všech pobočkách ostravainfo!!! centra.

Vstupné:

  • v předprodeji:
    • základní vstupné: 240Kč
  • na místě: 290Kč