Letní pohybová laboratoř v Polsku hledá účastníky!

Výzva k účasti na Mezinárodní laboratoři pohybu a tance ve veřejném prostoru „Eco Campus“ určené mladým umělcům ve věku 19-26 let, kteří se zajímají o tanec, divadlo a divadelní umění, studenty umění a mladé umělce z Polska, České republiky, Slovenska a Maďarska.

Zveme Vás na Mezinárodní laboratoř pohybu a tance ve veřejném prostoru „Eco Campus“ určenou mladým umělcům ve věku 19-26 let, kteří se zajímají o tanec, divadlo a divadelní umění, studenty umění a mladé umělce z Polska, České republiky, Slovenska a Maďarska!


Akce se bude konat od 20.08. do 1.09.2019 v Sochaczew – kulturní centrum v Sochaczew, adresa: 15. sierpnia 83, Sochaczew, Polsko (60 km od Varšavy).

Během každodenních aktivit a laboratoří budou účastníci cvičit taneční, pohybové a performativní techniky. Od počátku se budou účastnit pohybových aktivit ve veřejných prostorech a  v přírodě. Na základě osobních zkušeností a inspirací souvisejících s různými venkovními prostory budou účastníci rozvíjet sólové a skupinové akce, které budou představeny na finálovém večeru v rámci festivalu Unity MFT v Sochaczew.

Vedouc worskhopů: Jana Ryšlavá (CZ), Kat Rampacková (SK), Viktória Makra (HU), Maciej Tomaszewski (PL), Ewelina Sobieraj (PL), Dawid Żakowski (PL)

Kdo je pozván k účasti v laboratořích?
Laboratoře jsou určeny mladým umělcům ve věku 19-26 let, kteří se zajímají o tanec, divadlo a divadelní umění, studenty umění a mladé umělce z Polska, České republiky, Slovenska a Maďarska. Je nutná komunikativní úroveň anglického jazyka.

Maximální počet účastníků v laboratoři je 20 (5 z každé země). (Pohybových lekcí a workshopů v rámci projektu se zúčastní také místní taneční skupiny ze Sochaczew.)

Hlavní jazyk laboratoří: angličtina

Jak se přihlásit?
Přihláška je otevřena pouze českým, slovenským a maďarským účastníkům.
Pro přihlášení do workshopu použijte prosím registrační formulář online: www.bit.ly/prihlaskaEcoCampus

ZÁVĚREČNÝ DEADLINE pro podání ŽÁDOSTI: 5. srpna 2019

Více informací: www.facebook.com/events/607188769790818

Partneři projektu: Cooltour Ostrava, PST – Prostor současného Tanca, Ziggurat Project, Camerata Mazovia, Teatr Maska Sochaczew, Abstract Dance Group, Audiovisial Experiments Laboratory, Music School of the first and second stage in the name of Fryderyk Chopin in Sochaczew.

Projekt je spolufinancován městem Sochaczew a vládami České republiky, Maďarska, Polska a Slovenska prostřednictvím Visegrádských grantů z Mezinárodního visegrádského fondu. Posláním fondu je rozvíjet myšlenky udržitelné regionální spolupráce ve střední Evropě.