Nejlepší zahrádka v centru brzy opět v provozu

Pamatujete si, jak jste si minulé léto užívali koncerty, filmy, drinky, válení se na trávě a mnoho dalšího přímo v centru? A těšili jste se, až konečně začne být pořádný hicák a vy se zase stavíte na jedno orosené? Sen se pomalu, ale jistě stává skutečností. Už v půlce května totiž znovu otevíráme naši úchvatnou beer garden, na které se budete cítit ne jako v centru Ostravy, ale jako v Berlíně.

Pamatujete si, jak jste si minulé léto užívali koncerty, filmy, drinky, válení se na trávě a mnoho dalšího přímo v centru? A těšili jste se, až konečně začne být pořádný hicák a vy se zase stavíte na jedno orosené? Sen se pomalu, ale jistě stává skutečností. Už v půlce května totiž znovu otevíráme naši úchvatnou beer garden, na které se budete cítit ne jako v centru Ostravy, ale jako v Berlíně. Vzpomínáte? Stále nakopáváme Černou louku.

A protože nejsme jen obyčejná hospoda, ale kulturní centrum, nadupaný coollturní program zahájíme 10. 6. 2016 koncertem Jiřího Schmitzera. Přijďte si poslechnout dnes již legendární songy jako je Máte na to (aka řekněte prd*l) či Bouda. Výborné hry se slovy, nezaměnitelný humor a k tomu studené pivko, víno nebo skvělé letní drinky, nakládaný hermoš i panini, zkrátka nejlepší zahájení léta, jaké si jen můžete přát.

Pro více informací stay tuned!