Nekonvenční vánoční jarmark 2019

Po sedmi letech organizování úspěšného Nekonvečního vánočního jarmarku, kdy každý rok chodilo více a více návštěvníků, jsme se letos rozhodli pro zásadní novinku. Jarmark jsme prodloužili na dva dny! Po celou sobotu i celou neděli jste měli možnost navštívit Cooltour a prohlédnou si rukodělné výrobky stovky prodejců. Přidali jsme také venkovní program a obohatili nabídku stánků na zahrádce před Cooltourem.

Po sedmi letech organizování úspěšného Nekonvečního vánočního jarmarku, kdy každý rok chodilo více a více návštěvníků, jsme se letos rozhodli pro zásadní novinku. Jarmark jsme prodloužili na dva dny! Po celou sobotu i celou neděli jste měli možnost navštívit Cooltour a prohlédnou si rukodělné výrobky stovky lokálních prodejců. Přidali jsme také venkovní program a obohatili nabídku stánků na zahrádce před Cooltourem.

A zdá se, že to byl dobrý nápad! Během druhého prosincového víkendu Cooltourem prošlo přes 6000 návštěvníků. Po celou dobu vládla skvělá vánoční atmosféra, kterou doplňovali rukodělné workshopy, pohádky pro děti a hudební vystoupení kapel Bandaband, Ďyvina, komorního sboru Nyklband a Vadima Windyho. My jsme si letošní jarmark nesmírně užili. Sice jsme zde utratili téměř celé prosincoví výplaty, ale stálo to za to!

A jak přesně to vypadlo si můžete prohlédnout v v galerii ⤵️ Za fotografie děkujeme Lucii z www.lapeno.cz ??