Pitíčka z Berlína a rumový týden

Chceme, abyste se u nás cítili příjemně a abychom vás v Cooltouru potkávali co nejvíc jen tak. U vína, kafe či u něčeho tvrdšího. A protože nejsme jen tak obyčejná kavárna, a vy nejste obyčejní zákazníci, připravili jsme si pro vás něco extra. Značky, které v centru jen tak nenajdete. Jako za časů, kdy ještě fungovala Ostravice, Richard Krajčo byl v plenkách, o supermarketech se nikomu ani nezdálo a zboží bylo vyráběné ručně.

Chceme, abyste se u nás cítili příjemně a abychom vás v Cooltouru potkávali co nejvíc jen tak. U vína, kafe či u něčeho tvrdšího. A protože nejsme jen tak obyčejná kavárna, a vy nejste obyčejní zákazníci, připravili jsme si pro vás něco extra. Značky, které v centru jen tak nenajdete. Jako za časů, kdy ještě fungovala Ostravice, Richard Krajčo byl v plenkách, o supermarketech se nikomu ani nezdálo a zboží bylo vyráběné ručně. Tak jsou vyráběny i likéry značky Liqvére a AltFernet, které na vás spolu s námi čekají na baru.

Ručně vyráběné ňamky
Ručně vyráběné ňamky

Na skok do Berlína

Všichni moc dobře vědí, že pokud zavítáte na naši letní zahrádku, budete se cítit jako na berlínském předměstí. Momentálně však máme zimu a na zahrádce by nám umrzly zadky. Atmosféru Berlína ale můžete okusit i uvnitř Cooltouru. Zavítal k nám totiž jakýsi Thomas Henry a přinesl nám spoustu výtečných nealko drinků.

Thomas Henry je značka, které neodolali ani na Berlin Fashion Weeku. Konečně něco pro ty, kdo mají skvělý styl a nebojí se ho ukázat i v Ostravě!

IMG_8187

Stay awake

V Německu ještě chvíli zůstaneme. Pro milovníky kofeinu máme připravenu Fritz-kolu. Kola, která má příběh a skvělou chuť, a taky Mate Mate, abyste nám tady neusli.;)

IMG_8194 IMG_8196

Rumový týden
(15.-21.2.2016)

Víme, že máte dost vysedávání v podnicích páté cenové, kde si návštěvníci slintají po vousech a oslovují barmanku kotě. V Cooltouru se vám něco takového rozhodně nestane, a proto doporučujeme zajít na ruma právě k nám. Ať už milujete božkovskou klasiku nebo máte chuť na něco extra kvalitního, všechna přání dokážeme splnit. Bohužel jsme prozatím nevymysleli lék na kocovinu, ale usilovně na něm pracujeme.

IMG_8206
Rumový týden

 

Tak se stavte. Dáme panáka!

Vaši Cooltouristé :*