Podzim odstartují Bratři Orffové & Ille!

Po delší pauze se do Ostravy vrací výjimeční Bratři Orffové, tentokrát s posilou – melancholickými Ille. Dvojkoncert, který garantuje nezapomenutelný zážitek.

Po několikaleté pauze se do Cooltouru vrací výjimeční Bratři Orffové. A rovnou s adekvátní posilou – melancholickými Ille. Toto spojení garantuje fakt, že ve čtvrtek 11. října odejdete s nezapomenutelným zážitkem.


Hudba, která hladí na duši stejně jako ji drásá, i tak bychom mohli přiblížit tvorbu Bratří Orffů i Ille. Kapely pohybující se v alternativním českém rybníčku komentují všední život podmanivě civilním způsobem. České texty v obou případech precizně doplňuje diamantově vybroušená směsice tónů, z nichž jsou nám některé překvapivě známé, jiné pak hravě dobrodružné. Koncert Bratří Orffů a Ille patří pravidelně k těm nezprostředkovatelným.


BRATŘI ORFFOVÉ
Jednoduché písničkářství kombinované s elektronikou. Bratři Orffové a jejich Krnovský genius locci oceněný již dvěmi cenami Anděl, navazující na melancholické pocity a atmosféru.
Láska každého milovníka tak trochu jiné hudby.


ILLE
Vše odstarstovalo jejich debutové album „Ve tvý skříni“, které v roce 2013 pořádně zčeřilo vody českého indie-popového rybníčku. Skupina Olgy Königové si za své alternativní (a přesto často návykové melodie) vysloužila několik hudebních nominací i nekončících potlesků na klubových a festivalových akcích.


KOUPIT VSTUPENKY