Pojďme to od začátku společně rozhýbat!

V MOVE dance studiu můžete zase od začátku roku létat vzduchem, trénovat flexibilitu, rozhýbat své tělo u baletní tyče i relaxovat na poetickém představení!

V MOVE dance studiu můžete zase od začátku roku létat vzduchem, trénovat flexibilitu, rozhýbat své tělo u baletní tyče i relaxovat na poetickém představení!

V lednu se do MOVE Dance Studia opět vrací pravidelné lekce hatha a vinyasa jógy, současného, moderního i klasického tance, závěsné akrobacie, tréninky flexibility a hodiny pro rodiče s dětmi. Naučíme se také všichni mluvit pohybovým jazykem GAGA a později v únoru budeme létat na Acroyoga víkendovém workshopu. Pro relax a inspiraci máme připraveno představení Lukáše Bláhy a Evy Staré: Dó.

To první, co za nás promluví, i beze slov, je vždy naše tělo. Proto na něj máme často vysoké nároky a zapomínáme na to, že my jsme ti, kteří by mu měli rozumět a naslouchat ze všech nejvíce. Pohyb – jako povzbuzení a očista našeho vnitřního i zevnějšího já – je cesta, na kterou se s vámi chceme vydat. První krok můžete udělat klidně hned, a to v našem rezervačním systému.

Jana Ryšlavá, taneční dramaturg

Dó | 17.1.2019 | 19:00

Pozvěte svou drahou polovičku na poezii! Nečekejte žádnou oblastní recitační soutěž, tento večer totiž nebude určen ani tak pro vaše uši, ale oči! Dó je taneční projekt v rytmech základního trojverší nejznámější formy japonské poezie – haiku. Projekt založený na lyrickém útvaru s povětšinou přírodní tématikou vás provede cestou skrz báseň, tanec, divadlo, nový cirkus, prostor i čas. A role průvodce dovednostmi a uměním se chopí Lukas Blaha a Eva Stará.

VSTUPENKY: http://bit.ly/docooltouru