Poletíme? doletí do Cooltouru!

Poletíme? odstartovali své turné CHCE TO TOUR! a svou bezmála dvouhodinovou show představí už 2. 11. v Ostravě!

Poletíme? letí znovu do Ostravy se svým letošním turné k nové desce! A vy rozhodně poletíte s nimi! S takovou dávkou banjo punku a turbošansónu totiž vyrazíte rovnou do nebes! Tahle partička Vás po třetí písničce přesvědčí, že ji milujete celý život!

Poletíme? sama sebe charakterizují jako skupinu dobře vypadajících mužů hrajících originál banjo punk future jazz kántry v turbošansonovém duchu. Na jejich albech a koncertech nenajdete žádné zvuky nástrojů, co neexistují, žádné texty o věcech, co se nestaly, anebo nikdy nestanou. Jejich písně jsou jemné, přesto vulgární, přízemní, leč nad věcí, smutné, přeci veselé, sladké, přesto hořké. Kapela se hrdě hlásí k Waldemarovi Matuškovi, Ivanu Mládkovi, i k odkazu Voskovce a Wericha, Jiřího Šlitra a Semaforu, k Divadlu Sklep a Járovi Cimrmanovi. Od roku 2008 vydali pět studiových alb a pilně se věnují koncertování. V loňském roce úspěšně vystoupili jako hosté na třiadvaceti koncertech Divokýho Billa, kde je vidělo přes 60.000 diváků. Jejich strhující vystoupení si příznivci mohou aktuálně vychutnat na nadcházejícím turné.

„Když jsme točili naší poslední desku, tak nám všichni říkali „to chce hit“. Skoro jako nějakou mantru. Takže když jsme řešili název alba, už to někdo jenom zopakoval. A bylo to tam. Jak se bude jmenovat současné turné, to bylo už snad jasný každýmu, prostě CHCE TO TOUR!,“ směje se Rudolf Brančovský.

Turné CHCE TO TOUR! čítá celkem 17 koncertů a už 2. 11. navštíví také ostravský Cooltour.

VSTUPENKY na http://bit.ly/pojdletetdocool