Poslední šance pro prodejce!

Pro všechny zájemce o prodej na našem Nekonvenčním vánočním jarmarku tady máme poslední výzvu! Registrujte sebe a své jedinečné výrobky do neděle 28. 10. 2018!

Léto je dávno za námi, podzim v plném proudu a my už máme plnou hlavu Vánoc. Otevíráme registraci na sedmý Nekonvenční vánoční jarmark! Jako každý rok i letos čekáme tisíce návštěvníků, kteří svým dětem, rodičům, babičkám, kamarádům a partnerům chtějí koupit nějaký ten netradiční, originální a designový dárek.
 
Máte vlastní značku? Jste jedním z takových PRODEJCŮ a chcete atmosféru letošního jarmarku vytvořit spolu s námi? Zaregistrujte se prostřednictvím formuláře, ve kterém najdete všechny potřebné informace: registrační formulář pro PRODEJCE (pozor: Deadline pro přihlášení je 28. 10. 2018 23:59.)
 
Opět pořádáme taky dětský jarmark. Máte-li tvořivé děti nebo jste tvořiví sami a ještě vám není 18, přihlaste se do sekce MLADÍ PRODEJCI a přijďte si vyzkoušet, jaké to je prodávat vlastní výtvory: registrační formulář pro MLADÉ PRODEJCE
 
A protože to bude nejen krásnými výrobky nabitý den, jistě nám vyhládne, a tak zveme i PRODEJCE OBČERSTVENÍ, kteří se můžou registrovat zde: registrační formulář pro PRODEJCE OBČERSTVENÍ
 
Kromě nepřeberného množství výrobků a dobrot se můžete těšit na hudební i divadelní program a dílničky pro děti. Zajistíme dětský koutek a nebude chybět ani vánočka s kakaem.
 
Šťastné a veselé!