Umění braku ON AIR – řádnej bizár, který by se líbil i hipstrům z Radia Wave

John Sinclair Umění braku ON AIR – řádnej bizár, který by se líbil i hipstrům z Radia Wave konečně v Ostravě. Přestože trailer k tomuto představení způsobuje epilepsii i těm, kteří doteď nevěděli, co to epilepsie je, nenechte se jím odradit. Tato rozhlasově divadelní hra umělců ze skupiny Zapětdvanáct už navštívila pražská Jatka 78, kde skvěle zabodovala a nyní přijíždí zopakovat svůj úspěch do Ostravy.

John Sinclair Umění braku ON AIR – řádnej bizár, který by se líbil i hipstrům z Radia Wave konečně v Ostravě.

angry mad fighting radio throwing

Přestože trailer k tomuto představení způsobuje epilepsii i těm, kteří doteď nevěděli, co to epilepsie je, nenechte se jím odradit. Tato rozhlasově divadelní hra umělců ze skupiny Zapětdvanáct už navštívila pražská Jatka 78, kde skvěle zabodovala a nyní přijíždí zopakovat svůj úspěch do Ostravy. Cooltouristé tvrdě dřeli, aby tyhle šílence z DAMU dotáhli až k nám, do „metropole“ Moravskoslezského kraje (což opravdu nebývá lehký úkol), takže je prosím nenechte hrát před prázdným sálem. Ukažte, že i v Ostravě máme rádi kvalitní kulturu a neopěvujeme pořád dokola jen Jarka a Ríšu Krajča, ale i pořádný a zábavný art, kterému však rozumí i normální lidi a nejen holky a kluci z fildy.

80s radio transformers transform soundwave

Umění braku ON AIR je show, která, jak tvrdí tvůrci, vznikla ze sešitů brakové literatury. My osobně nevíme, co přesně je pro tvůrce braková literatura, ale těším se na zprzněného Káju Maříka, vášnivé příběhy Danielle Steel či nějaký ten remake dívčího románku Lenky Lančové. Zkrátka řádný bizárek, který si nemůžete nechat ujít. Tak se stavte! Už 30. 1. v 19:00. Vstupenky u holek na báru, nebo klasicky na GoOutu. Však už to znáte.

Vstup 80 kaček pro studenty, kilčo pro ostatní.

Těšíme se na vás.

Kanye Smile

Více info a událost zde:

https://www.facebook.com/events/1772371386315844/

https://www.facebook.com/zapetdvanact/timeline

http://zapetdvanact.cz/