Vánoce pro Zlatíčka

Tu pořádně sváteční atmosféru v Ostravě odstartuje koncert největší české rappové ikony a česko-italského multimilionáře už v sobotu 8. 12.!

Tu pořádně sváteční atmosféru v Ostravě odstartuje koncert největší české rappové ikony, česko-italského multimilionáře a nejtlustší hvězdy tuzemské hudební scény.
Kapitán Demo aka Trendsetter aka Patent na humor aka VapeKing aka Sběratel Nominací aka Bez klobouku Boss už v sobotu 8. 12. na Černé louce!

Česko-italský ropný magnát a několikanásobný mistr světa v psaní refrénu Kapitán Demo přiveze do Ostravy nejnovější hity z nového alba Mládi v trapu, včetně nového singlu Zlatíčka, který je dle něj zatím největší hit, na který trénoval víc než patnáct let (závodně), a to i v minulosti.

„Na tomhle singlu spoluprcaly největší hvězdy showbusinessu ze 70. let, točil se v Persii, což je nejlukrativnější oblast v rámci našeho businessu s čakrama. Náš svět je plný nenávisti a týká se to i budoucnosti, a proto jsem přišel s novou mentální technologií, že všichni jsou Zlatíčka, fungující na principu ,on do tebe chlebem‘,“ prozrazuje k novince Kapitán Demo.

Singl Zlatíčka je zároveň stěžejním, drahým stavebním kamenem alba Mládí v trapu, které se ještě předtím, než vyšlo, stalo vyprodaným a platinovým na všech zahraničních farmářských trzích.