Zahrádka otevřena!

Pokud nechcete v parných letních dnech sedět doma, ale pořádně si užít sluníčka, navštivte naši nově otevřenou zahrádku. Otevřeno máme celé léto, a to každý den kromě pondělí. V úterý se na nás můžete přijít mrknout od 15. hod, všechny ostatní dny už od 10, což určitě ocení, pokud máte malá mimča. Posedět můžete až do 22. hodiny večerní.

Pokud nechcete v parných letních dnech sedět doma, ale pořádně si užít sluníčka, navštivte naši nově otevřenou zahrádku. Otevřeno máme celé léto, a to každý den kromě pondělí. V úterý se na nás můžete přijít mrknout od 15. hodvšechny ostatní dny už od 10, což určitě ocení, pokud máte malá mimča. Posedět můžete až do 22. hodiny večerní.

Takováhle suprová atmosféra vás čeká, pokud nás navštívíte!

 

Letní bar a půjčovna grilů

Co všechno u nás najdete? Kromě toho, že se tady setkávají fakt bezva lidé, si můžete dát osvěžující letní drinky na venkovním baru a pochutnat si na výborném jídle. Za zmínku určitě stojí náš ručně nakládaný hermelín (takže jestli jste byli doposud zvyklí jen na ty průmyslové pseudohermoše, po tom našem vám explodují chuťové buňky). Máte pocit, že vám výběr našich pochoutek nestačí? Můžete si vypůjčit gril a ugrilovat si něco sami (rádi budeme zejména, pokud je vaše jméno Polhreich a dáte nám pak něco ochutnat). K půjčování se však prosím hlaste předem.

IMG_9127

Deky, polštářky a další vychytávky 

Počasí však bohužel bývá i o něco chladnější, a tak máme k dispozici teplé deky a nápoje, pokud zrovna nemáte po ruce vaši drahou polovičku, která by vás zahřála. K zapůjčení jsou i koberečky a polštáře k posezení na zemi.

IMG_5914

Kola Artbike a Use it mapa

Jestliže nemáte chuť sedět jen na zadku, ale pořádně prozkoumat centrum Ostravy trochu jinak, k dispozici vám jsou i stylová Artbike kola, na kterých můžete ze sedla pozorovat krásy polozapomenutého centra. Ta nejzajímavější místa najdete v Use It mapě, která je u nás také k dispozici. A pokud jste jablíčkáři, můžete si stáhnout i Use It aplikaci přímo do chytrého telefonu.

IMG_5876

Dětský ráj

Nezapomínáme ani na děti. Připraven máme dětský koutek a pískoviště. Takže pokud si chcete zajít na pivo, nemusíte se bát, že se vaše děti budou nudit.

Nabitý program

Na naší zahrádce však nemusíte jen sedět a popíjet. Připraven je nabitý program s názvem „Léto před Cooltourem“, který naleznete zde http://cooltourova.cz/program/. Zmíníme alespoň, že se můžete těšit na letní kino, kvalitní koncerty, slam poetry, jazzové večery, divadlo či lekce tance. Začínáme už v neděli 20. 6. v 19 hodin „koncertem“ Nikose Kulurise, saxofonisty kapely Kryštof.

Free wifi

K dispozici máme pro internetové maniaky a pracanty i wifinu zadáčo.

Tak nezapomeňte přijít! Jsme na Černé louce a pořádně ji nakopáváme k životu! Pomůžete nám?