Podpořte nás

Děkujeme všem, kteří k nám chodí na kafíčko, pivečko, vínečko, panini, kapůčo, no zkrátka moc děkujeme všem našim zákazníkům. Už jenom tím, že si u nás na baru dáte něco dobrého, podporujete chod našeho/vašeho kulturního centra. Jsme velice rádi, že volný čas trávíte právě u nás.

Kulturní centrum Cooltour Ostrava je nestátní nezisková organizace. Jsme prostě neziskovka, která nemůže fungovat bez pomoci ostatních. Každý rok tedy bojujeme o granty, firemní sponzorské dary, i dary osobní. Pokud se vám naše centrum líbí, a chtěli byste jej podpořit, můžete to udělat několika způsoby.

Jsou dvě možnosti, jak naše aktivity podpoříte:

  1. Buďte našim pravidelným hostem a odebírejte newsletter s programem. Na baru si můžete nechat zařídit slevovou kartičku, a být tak našim VIP zákazníkem, který má slevy na vstupy či na útratu na baru.
  2. Podpořte nás finančním darem. Ať již na provoz centra, nebo na konkrétní projekty, které organizujeme. Řada z nich má velký potenciál, ale chybí peníze na pořádnou realizaci.

Za jakoukoliv podporu budeme velice rádi. Všem našim podporovatelům upřímně děkujeme!

Pokud se rozhodnete, že za to stojíme, a budete nám chtít pomoci, ozvěte se prosím panu řediteli Andreji Harmečkovi na andrej@cooltourova.cz nebo na telefon 733 724 192. Děkujeme!