Pidi Disco

31.7.2016 / 15:00

Moderovaná diskoška pro nejmenší je ideální program na nedělní odpoledne. Taky už se vaše ratolesti těší, až budou velké a budou se moci vydat na Stodolní? Máme pro ně alternativu! Odpolední disko trisko pro děti. Určitě nezapomeneme na hity jako je ptačí tanec, na Justina Bíbra, ani Hanu Montanu. A na baru nabídneme výborné nealko drinky.

Letní movies: Půlnoc v Paříži

30.7.2016 / 21:00

Woody Allen

Letní kinčo

Zahrádka

Film o mladém páru, který se má brát a přijíždí do Paříže, se může jevit jako jedno velké romantické klišé. To by jej, ale nesměl režírovat New Yorský král Woody Allen. Půlnoc v Paříži není jen romantika, ale i film plný klasického Allenovského humoru a překvapení. Ideální oddechovka na letní večer.

Garden Chill

29.7.2016 / 16:00

Karl & John feat. Dr. Zeppelin

Party

Zahrádka

Relaxační poslechovka s rezidentní DJskou sestavou Karl & John feat. Dr. Zeppelin prosluní svými hudebními selekcemi zahrádku. Zazní známé i méně známé tropical houseové i deep houseové songy. Prostě pohoda, lahoda.

MALALATA Silent Disco

28.7.2016 / 20:00

MALALATA

Silent disco

Zahrádka

Fenomén mejdanu se sluchátky na uších otestujeme před Cooltourem. Schyluje se k velké tancovačce s DJským duem MALALATA, které předvedlo svou show například na festivalech Pohoda, United Islands či Grape. A na pódiu rozhodně nebudou sami! Nám už se zapalujou lejtka...

Letní movies: Vrchní prchni

23.7.2016 / 21:00

Ing. Králík

Letní kinčo

Zahrádka

Stěrače, stírají! Oddechová kultovka kterou snad ani netřeba představovat. Inženýr Králík, fejkovej číšník (tak bacha, komu dáváte peníze za barem) a velká zábava zaručena. Česká klasika Svěráka a Smoljaka, kterou stojí za to vidět na plátně.

ShakespeareOFF: Henry V.

22.7.2016 / 19:00

Brett Brown

Divadlo

„Z jednoho muže tisíc udělejte…“ Sólové představení uznávaného australského herce Bretta Browna uvedeme ve spolupráci s festivalem Letní shakespearovské slavnosti. Jindřich V. jako čerstvě korunovaný král, z kterého se po válečných vítězstvích stává muž odtržený od reality obyčejného člověka.

ImPéčko

21.7.2016 / 19:00

ImPéčkáři

Improshow

Ostravská improshow, které vás nenechá posedět. Korektní i nekorektní humory, improvizační trapasy, ale i skvělé pointy. To všechno nabídnou kluci z ImPéčka. A jak sami říkají - "S námi můžete zažít stoupající hladinu adrenalinu, když se herci před plným sálem diváků poprvé dozvídají zadání pro improvizované skeče."

Táborák

12.7.2016 / 20:00

Michal Tučný revival

Zahrádka

Přijďte si zazpívat songy z nostalgického čundr zpěvníku Míši Tučnýho, opíct vuřta a dát si lahváče. Čeká vás posezení s kytárou u ohně jako za starých časů, kde ještě internety nebyly a chodilo se na vandr do lesa. Zkrátka nostalgické léto jak má být.

Výroba barefoot sandálů

11.7.2016 / 16:00 - 18:00

lanade.cz

Workshop

Je léto a tak přece nenecháme naše nohy trpět v uzavřených teniskách. Přijďte zkusit něco nového a přihlašte se na workshop výroby barefoot sandálů pod vedením zkušeného instruktora. Dozvíte se i spoustu informací o tom, proč je dobré chodit v takových botách, nebo jaké parametry by měly mít.

On The Mix: Tomáš Savka

5.7.2016 / 21:00

coming soon

On the mix

Zahrádka

Netradiční pohled do soukromých iPodů i sbírek LPček nejen ostravských umělců. Projekt On the mix staví za DJský pult nejrůznější zajímavé osobnosti a nechává je zahrát svou oblíbenou muziku. Co poslouchají muzikanti doma, když zrovna neválí na koncertech? Přijďte to zjistit! Kdo to bude tentokrát? Sám Tomáš Savka! Brilantní muzikálový herec, finalista první řady Česko hledá Superstar a nový Hamlet Shakespearovských slavností.