Carpet Diem

28.3.2018 / 19:00

Taneční představení

Nová scéna

Užívej dne! Ale co když se v tom dni záludně objeví koberec? Nebo dva? Co s nimi? Jana Ryšlavá a Jindřich Panský se rozhodli to zkusit v představení, které vzniklo pod hlavičkou MOVE Dance Company.

ADONAI tour 2018 / support Ignited

27.3.2018 / 20:00

Adonai vyjíždí na tour s nedávno vydaným albem V tom se setkám s Tebou! S sebou přiváží své přátele z kapely Ignited. Přijď si poslechnout současný autorský worship a třeba se i s někým setkat!

Balkan Bashavel

24.3.2018 / 21:00

párty

Oslavte s námi příchod jara bláznivými tanečními kreacemi v rytmech balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Aneb váš oblíbený Balkan Bashavel se vrací!

V Ostravě startuje kombo:
MALALATA + Dr. Balkan

Braň se jako holka!

24.3.2018

"Nikdy nechoď večer sama tím podchodem pod Frýdlantskými mosty!" říkají maminky a tatínkové. No jo, ale kudy jinudy se dostat na tramvaj? A co když i tam číhá nebezpečí? Přestože se většina sexuálních útoků neodehrává někde venku v podchodu nebo parku, i tato situace může nastat. Jak se v takové chvíli ubránit? A jak vůbec poznat, že se na vás někdo chystá zaútočit? A jak případně tento útok včas zvrátit a vyhnout se tak hrozivé situaci? Chtít se bránit je v pořádku!

Kapitán Demo support: Fish Crash feat. MC Zuzka

23.3.2018 / 20:00

Koncert největší české rappové ikony s afterparty! „Ultimativní celebrita a raper“ Kapitán Demo přijede do ostravského Cooltouru! Pro ty z Vás, kteří by čistě náhodou nevěděli o koho se jedná - mrkněte na letošní nominace Cen Anděl a tohohle česko - italského multimilionáře najdete hned ve dvou hlavních kategoriích.

Salsa tančírna

20.3.2018 / 20:00

MG Dance

Kavárna

Kuba Mazůch a Míša Gatěková vás zvou na pravidelnou Salsa tančírnu v útulné, ale prostorné kavárně Cooltour.

FíHa – Still Standing

16.3.2018 / 19:00

Koncert

Na tomhle koncertu se Vám kapela FíHa v Cooltouru ukáže v silnější než kdy jindy!! Čeká na Vás spoustu překvapení, …..ale hlavně bude to pořádná párty!!!

Swingová tančírna se Swing Ostrava a LAM Trio

13.3.2018 / 18:30

Swing Ostrava

Tančírna

Kavárna

Přinášíme vám další báječné tančírny v úterky! Tentokráte na vás čekají krásné swingové večer ve společnosti krásných slečen, galantních mužů, živé hudby, drinků a a hlavně tance!

Retro Party

10.3.2018 / 21:00

Párty

První vydání Retro Party v tomto roce přifičí do Ostravy ve velké parádě. Stylově se ohákněte a vyrazte pro nezapomenutelné zážitky. Vrhněte se na taneční parket oblíbeného mejdanu v tempu 50. až 90 let minulého století. S výběrovými DJ´s a spoustou doprovodného programu

ALTA BY COOLTOUR

9.3.2018 / 19:30

Taneční představení

MOVE Ostrava jede se svými koberečky do Studia ALTA! :-)
Užívej dne! Ale co když se v tom dni záludně objeví koberec? Nebo dva? Co s nimi? Jana Ryšlavá a Jindřich Panský se rozhodli to zkusit v představení, které vzniklo pod hlavičkou MOVE Dance Company.