Mezinárodní den tance 2014

Mezinárodní den tance před Cooltourem

29.4.2018 / 15:00

Den plný tance

Oslavy Mezinárodního dne tance letos patří před Cooltour. Jednoduše rozhýbeme naší zahrádku. Čeká nás společný tanec, workshopy Smart Body, či pohybového jazyka GAGA, i zbrusu nové představení. A ty budou stát za to - nejen proto, že jsou to duety, které vznikají přímo v Ostravě! Jedno představení je z rukou (nebo spíš nohou) Dorky Hořanské a Viki Georgieové. To druhé vytváří tanečníci MOVE Company Terka Petrová a Kuba Sotorník. Více o nejrozhýbanějším víkendu měsíce najdete na facebookové události.

CB Trojka – START UP: Velký začátek

22.4.2018 / 16:00

Moderní bohoslužba

Kavárna

Společná bohoslužba CB Trojka a mateřského sboru CB Ostrava. Začíná nová série kázání - s názvem START UP a tématem Velký začátek.

ELECTRO SWING FEVER

21.4.2018 / 21:00

Party

Jarní úklid jasně volá po oprášení třpytivých šatů, péřových boa, bílých košil a černých motýlků! Taneční šílenství v rytmu třicátých let se vrací do Ostravy! Tři jasná slova, která zaručují nezapomenutelný večer – Electro Swing Fever!

Vladivojna La Chia & (pětičlenné) 4Trio

19.4.2018 / 20:00

Koncert

Nová scéna

10 let, 8 hlav šílenství, pětičlenné 4Trio a jedinečná Vladivojna La Chia. Polovinu týdne obohatí napůl intimní a napůl temperamentně divoký koncert zpěvačky … skladatelky … performerky … umělkyně … Vladivojny. Svou návštěvou Cooltouru navazuje na úspěšné podzimní turné k albu inspirovanému filmem 8 hlav šílenství.

Salsa tančírna

17.4.2018 / 20:00

Tančírna

Kavárna

Nejvyšší čas zahodit gumičky od vlasů a kravaty od košil. Temperament, karibské evergreeny a zkušená lektorská dvojice Kuba Mazůch & Míša Gatěková – to je základ večera, kdy se i Černá louka mění na Latinskou Ameriku. Ať už na běžných večírcích metáte salta, či jen „šlapete zelí“, tato akce spolehlivě smyslně rozvlní každý váš sval.

Cool Kids Ples IV.

14.4.2018 / 16:00 - 20:00

Pravý dospělácký ples pro děti

Pravý dospělácký ples pro děti. Parádní diskotéka, akrobacie na šálách, taneční vystoupení, tvořivá dílna, fotokoutek, bombastická tombola a v neposlední řadě barmany hlídaný dospělácký koutek pro rodiče.

Etudy těla / Etudes of the body

12.4.2018 / 19:00

Evening of student choreography

Nová scéna

Streets are full of young and inexperienced singers who get on the TV right from their showers. But what about the dancers, whose own choreography is known only to the toys in their rooms? We are here for them! Cooltour opens its professionally equipped scene for young dancers and choreographers. You will see great performances: choreographies, theatre, acrobats using scarfs and you can be sure of one thing. There will be no untalented people on the scene!

Putování z Čech do Santiága de Compostela

11.4.2018 / 19:00

Kavárna

Pět zemí, čtyři měsíce, 3000 kilometrů, dvě nohy, jeden cíl: Santiágo de Compostela. Vše, co jste chtěli o této cestě vědět a báli jste se zeptat. Jaké to je přejít pěšky Evropu z Čech až do španělského města Santiágo de Compostela? Na co se připravit, co u toho člověk zažije, i to, jakou zvolit obuv poradí Jindřich Smitka.

Swingová tančírna se SWING Ostrava a LAM trio

10.4.2018 / 19:00

Tančírna

Kavárna

Úterý, kdy není Swing time jen názvem oblíbeného drinku na baru. Galantní pánové, vyzvěte své okouzlující protějšky k večeru plnému živé hudby, energických tanců a báječných drinků. Do povinné výbavy počítáme všechny puntíky, (ma)šle, perly a odvahu vrátit se do zářivých 40. let.

Atmosféra

7.4.2018 / 16:00

Pronájem

Moderní bohoslužba na téma „Čínská zeď“

Atmosféra, to jsou moderní inspirativní bohoslužby pro širokou veřejnost s Talkshow se zajímavými hosty, programem pro děti a inspirující hudbou. Rádi se s Vámi setkáme v Cooltouru u šálku kávy, čaje. Věříme, že nám pomůžete společně šířit pozitivní Atmosféru v dnešním uspěchaném světě.