Nekonvenční rukodělný WS: Šicí kurz s Reginou Michnovou

21.3.2016 / 17:00 - 20:00

Regina Michnová

Kavárna

Cyklus nejrůznějších rukodělných/do it yourself workshopů, které povedou vaši oblíbení prodejci z Nekonvenčního vánočního jarmarku. Patříte taky k tvořivým lidem, kteří se nebojí naučit něco nového? Máte už s šitím nějaké zkušenosti a rád(a) byste ušil(a) něco pěkného? Přijďte na kurz! Lektorka vás povede krok za krokem, takže se není se čeho bát! Tentokrát se naučíte ušít tričko "In the Forest" a bundu na zip "Night Sky".

AcroYoga víkend pro mírně pokročilé 1

19.3.2016 - 20.3.2016 / od 10:00

Tomáš Wortner

AcroYoga je propojením jógy, párové akrobacie a thajské masáže. Praktika acroyogy je postavena zejména na posilování důvěry, budování síly, umění relaxace a především zábavy!

Nekonvenční rukodělné WS: Výroba doplňků z nápojových kartónů

14.3.2016 / 17:00 - 19:00

Tereza Mičková - My.Made

Cyklus nejrůznějších rukodělných/do it yourself workshopů, které povedou vaši oblíbení prodejci z Nekonvenčního vánočního jarmarku. Tereza Mičková alias My.Made si pro vás připravila netradiční workshop pro děti i dospělé. Vyrábět budeme dokladovníky, kabelečky či obaly na telefony z nápojových kartónů, dle vlastní volby. Stylové, eko-krásné!


Úsměv je nejlepší make-up

8.3.2016 / 16:00

Přednáška a workshop

Kavárna

Úsměv je nejlepší make-up! Je radost pohledět na spokojenou, šťastnou a vyrovnanou ženu, která je si vědoma své ceny. Má zdravé sebevědomí a umí to tzv. prodat. Šťastná žena není „šťastnou“ jen tak, bez svého přičinění. Musí na svém štěstí pracovat a po malých krůčcích, poctivě a vytrvale budovat své štěstí. Každý má jinou představu o štěstí.

MOVE: Pohybové workshopy

15.11.2015 - 31.12.2016

Workshop

Pravidelné pohybové workshopy v Cooltouru. Více informací v popisu. Přes prázdniny si dáváme pauzu, ale dávku pohybu si můžete dopřát na MOVE Summer Intensive.