Festival v ulicích

29.6.2018 - 30.6.2018 / 14:00

Festival

Zahrádka

Festival v ulicích patří mezi největší letní akce v Ostravě. Na dva dny promění centrum města ve velkolepou hostinu plnou zábavy i umění. Nabízí koncerty skvělých českých i zahraničních interpretů, desítky jamujících muzikantů v ulicích, pouliční divadla, bubeníky, či workshopy. Mezi čtyřmi festivalovými scénami najdete i Cooltour. A info o programu stage na našem Facebooku.

Táborák

27.6.2018 / 19:00

Opíkačka

Zahrádka

Přines si kytaru a špekáček (nebo přijď s holýma rukama a špekáček a pivo si kup až u nás). Sedni si k ohni a relaxuj zíráním do plamenů. Jedna z nejoblíbenějších akcí v letní Ostravě, ke které je automaticky nutná znalost textu U stááánkůůůů, nás opět čeká na zahrádce každou středu. Letos doplněná o stylový Cykloblešák našeho sparringu Cyklodílny Black Meadow.

ZRUŠENO: Piditančírna

24.6.2018 / 16:00

Tanec

Zahrádka

Počasí nám i dnes kazí plány a přikazuje zůstat doma. Cooltourní zahrádku s nejmenšími rozhýbeme v neděli 29. července. Děkujeme.

Závěrečné představení MOVE Dance Studia

21.6.2018 / 18:30

Taneční představení

Nová scéna

Stejně jako minulý rok jsme pro Vás připravili ukázku toho, co se naši příznivci MOVE Dance Studia naučili a jak se od minule posunuli. Představí se Vám stálí kurzisté, příležitostní účastníci ale i letošní nováčci a členové MOVE Dance Company.

Táborák

20.6.2018 / 19:00

Opíkačka

Zahrádka

Přines si kytaru a špekáček (nebo přijď s holýma rukama a špekáček a pivo si kup až u nás). Sedni si k ohni a relaxuj zíráním do plamenů. Jedna z nejoblíbenějších akcí v letní Ostravě, ke které je automaticky nutná znalost textu U stááánkůůůů, nás opět čeká na zahrádce každou středu.

Tanec Praha: Sunday Neurosis

20.6.2018 / 19:00

Taneční představení

Nová scéna

Druhá ostravská oslava jubilea Tance Praha proběhne v srdci ostravské taneční scény. V Cooltouru s tou nejodlišnější (a zároveň nejsehranější) dvojicí Radim Vizváry & Jiří Pokorný. Jak může fungovat symbióza současného tance a moderní pantomimy? Dokáží se tyto zdánlivě vzdálené styly prolnout a obohatit navzájem?

Salsa tančírna

19.6.2018 / 18:30

Tančírna

Zahrádka

Nejvyšší čas zahodit gumičky od vlasů a kravaty od košil. Temperament, karibské evergreeny a zkušená lektorská dvojice Kuba Mazůch & Míša Gatěková – to je základ večera, kdy se i Černá louka mění na Latinskou Ameriku. Ať už na běžných večírcích metáte salta, či jen „šlapete zelí“, tato akce spolehlivě smyslně rozvlní každý váš sval.

Dolor

16.6.2018 / 21:00

Hudebně-recitační projekt

Zahrádka

Tato dvojice vrací poezii kouzlo i přes vzpomínky na všechny recitační soutěže, kterých jsme se jako malí museli účastnit. Během večera totiž na Černé louce vytvoří novou svatou trojici - poezie, performance a hudba. Filosofické zamyšlení o konci jedince v tomto světě, doplněné o podmanivý ambient, poprvé v Ostravě!

FRIDA – Malovat a milovat

15.6.2018 / 19:00

Muzikál

Nová scéna

Malovat a milovat je muzikál hudebního skladatele Rudolfa Geriho a scénáristy Daniela Heviera, v režii Karola Vosátka. Životní příběh legendární mexické malířky Fridy Kahlo je plný vášně, lásky, humoru, podmanivé hudby, barevných kostýmů a tance. Prožijte ho s námi na vlastní kůži.

Deka party

15.6.2018 / 18:00

Chill

Zahrádka

Vytáhni svou deku ven! I ona totiž chce zažít pořádnou cooltouru. Na naši zahrádce se ji bude ležet pohodlně, určitě ocení i nějaký drink nebo něco malého k smlsnutí od souseda z vedlejší deky. Deka párty je prostě piknik, jak má být. Do parku vyražte přes den, pozdní odpoledne si však zaslouží (minimálně) jedno točené a hudbu nejednoho pouličního talentu v Cooltouru. Buskeři celého světa, spojte se, doražte na zahrádku a představte své unplugged umčo nejstylovějším piknikářům ve městě.