AcroYoga víkend pro mírně pokročilé 1

Tomáš Wortner

AcroYoga je propojením jógy, párové akrobacie a thajské masáže. Praktika acroyogy je postavena zejména na posilování důvěry, budování síly, umění relaxace a především zábavy!

Na tento víkend je třeba předchozí absoluvování základního kurzu, a alespoň trochu pravidelná praxe. Minimálními znalostmi pro vstup na workshop je zvládnutí pozic bird a star  v pozici báze i letce a zvládnutí bird in hands a shoulderstand buď z pozice letce, nebo z pozice báze.

Workshop vede Tomáš Wortner.

Časový plán:

sobota: 10:00 – 13:00, 15:00 – 19:00

neděle: 10:00 – 13:00
Místo konání: Kulturní centrum Cooltour
Cena:

1090 Kč za osobu. V ceně je zahrnuto lektorné a pronájem prostor. Kapacita: 15 osob

890 Kč student

Jídlo:

Vzhledem ke zkušenostem z minulých workshopů jsme se rozhodli nabídnout možnost objednat si oběd přímo do Cooltouru. Bude se jednat o polévky a Quiche (masové i bezmasové) z Polévkárny Ostrava. Navíc bude k dispozici salát a pečivo. Cena jídla je 100,- Kč na osobu a den.
Vstupenky si můžete zakokupit v našem rezervačním systému

Popřípadě je můžete zakoupit na baru v Cooltourní kavárně.
VSTUPENKY NA WORKSHOP JE NUTNO ZAKOUPIT NEJPOZDĚJI DO 11.3. 2016

Možnost přespání v Cooltouru. (100 Kč/noc) . – k noclehu se přihlašujte na e-mailu: lets@moveostrava.cz
Co s sebou:

podložka na jógu, pohodlné oblečení na létání – spíše přiléhavé

Lektor: Tomáš Wortner

Studoval jsem informatiku, ale něco mě táhlo k divadlu. Pak jsem jel na Rainbow, kde jsem se setkal s jógou a thajskou masáží. Od toho dne jsem začal jógu cvičit denně. To mi dalo dostatek času na zamyšlení a nakonec i sílu k rozhodnutí změnit svojí cestu. Protože jsem začal dělat divadlo víc a víc, a chtěl pracovat s lidmi kreativním způsobem, dal jsem si přihlášku na dramatickou výchovu na JAMU. Následně jsem JAMU vystudoval a začal pracovat s lidmi (vést divadelní workshopy, fyzické tréninky atd.). Během studií jsem se mimo jiné zajímal fyzickým/pohybovým divadlem, párovou akrobacií, tancem a různými pohybovými vyjádřeními, které mě zajímají a naplňují. Rozhodl jsem se, že chci porozumět svému tělu, respektive sobě samému doopravdy a proto se věnuji fyzickému divadlu, kde člověk sebe samého díky tréninku postupně odhaluje. Nyní žiji ve Wroclawi, kde pracuji v Grotowski institutu v rámci programu BodyConstitution, jehož náplní je výzkum hercova těla a jeho performativity. Momentálně vedu pravidelné lekce AcroYogy ve Wroclawi a množství workshopů v Polsku a Čechách.