Balkan Bashavel

Balkan party

Jaru je potřeba zatancovat, aby dorazilo co nejdřív ???Aneb váš oblíbený Balkan Bashavel se vrací! S mixem tradičních i moderních rytmů balkan beats, gypsy music, reggae a world music.

V Ostravě startuje combo:
MALALATA + Lovesong Orchestra + Dr. Zeppelin

?????????????

MALALATA (SK)
MALALATA je už 12 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Lovesong Orchestra (CZ, live)
Pětičlenná dechová úderka balkánského střihu pod vedením kapelníka Tomáše El Checo Průši. Dravá energie, silné emoce, dokonalé propojení mezi kapelou a publikem, to vše charakterizuje vystoupení této noblesní tuzemské dechovky.

Dr. Zeppelin (CZ)
Tak jako Indiana Jones prosekává pralesy, tak Dr. Zeppelin vyráží na dobrodružné cesty za hudebními poklady z celého světa. Nadšený cestovatel a neohrožený dobrodruh ze své krosny vybalí magické klenoty balkan beats, afrobeatu a world music. Čekejte závan exotiky, který vás vrhne mimo realitu.

?????????????

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let.
Akce bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z ní budou zveřejněny na sociální síti Facebook.