Balkan Bashavel

Párty

Léto sice skončilo. Ale my nebudeme smutní. Protože to znamená, že začíná nová sezóna klubových Balkan Bashavelů! Přijďte si i vy zakřepčit v rytmu balkan beats, gypsy music, reggae a world music.

V Ostravě startuje combo: MALALATA + Le Petit Nicolas + Dr. Zeppelin

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

MALALATA (SK)
MALALATA je už 12 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Le Petit Nicolas (CZ)
Talentovaný pražský DJ, od kterého balkánské dechovky rozhodně nečekejte. Je totiž průkopníkem moderních fúzí balkánských rytmů s dalšími hudebními žánry.

Dr. Zeppelin (CZ)
Tak jako Indiana Jones prosekává pralesy, tak Dr. Zeppelin vyráží na dobrodružné cesty za hudebními poklady z celého světa. Nadšený cestovatel a neohrožený dobrodruh ze své krosny vybalí magické klenoty balkan beats, afrobeatu a world music. Čekejte závan exotiky, který vás vrhne mimo realitu.

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let.
Akce bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z ní budou zveřejněny na sociální síti Facebook.