Balkan Bashavel

Malalata

Víte, že se bashavelíme už víc než 6 let? A nová sezóna divokých Balkan Bashavel parties s MALALATA právě začíná! Kopec balkan beats a gypsy music, troška cumbie a reggae. A taky všelicos jiného z world music, co naši hosté přinesou.

V Ostravě startuje combo:
MALALATA + Grounchoo (ES)

English speaking balkan beats lovers, please scroll down.

🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐

MALALATA (SK)
MALALATA je už 10 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Grounchoo (ES)
Barcelonský DJ s osobitým knírkem a vzhledem Groucho Marxe. Je rezidentem Balkan Party Barcelona. Už rozpálil nejen půlku Evropy, ale například i Rio de Janeiro. Jeho sety jsou pestré a spojují tradiční gypsy, klezmer a brass rytmy s novodobým turbo-folkem, gypsy-punkem nebo Russian ska. Jeho vystoupení rozhodně nenechá nikoho v klidu stát!
https://www.facebook.com/grounchoo