Cinema Royal #23

Vypravte se na Cinema Royal a poznejte spolu s námi místa, na která byste se sami nikdy nedostali. Čekají na vás znovuobjevené architektonické skvosty, nepřístupné tovární haly, neprobádaná sklepení i plochy, které dnem i nocí střeží neprostupné úřednické vyhlášky.
Nevědět do poslední chvíle, na jaký film jdete, kam na něj jdete a přesto si odnést nezapomenutelný zážitek? To je netradiční promítání filmů v kombinaci s živými performance pod názvem Cinema Royal.
To, že diváci nevědí, o jaký film půjde a kde se bude promítat, je součást hry a dramaturgie celé akce. Divák je od začátku až do konce překvapován. Promítání se koná v netradičních místech, kde si nikdo zprvu nedokáže jakoukoliv akci ani představit. Je to způsob, jak oživit přehlížená a přesto krásná místa, což je kromě pobavení diváků jedním z cílů organizátorů.
Jak se můžete na tuto akci dostat? Zaregistrujete se k odebírání informací emailovou formou na www.cinemaroyal.cz, nebo sledujete dění na facebookové stránce. V obou případech jsou vám podávány „tajné“ informace, kde si zakoupíte vstupenku, následně, kam a kdy máte přijít a co si vzít na sebe. Ani místo srazu však ještě není místem, kde proběhne promítání. O další zábavu už se starají živí herci, kteří rozjedou nápadité divadlo s atmosférou zvoleného filmu, jehož promítáním akce ještě nekončí. Následuje stylová afterparty až do ranních hodin.
Vstupenky jsou v prodeji od úterý 13.9. ve Staré aréně, Docku a Cooltouru.

Akce se uskuteční za podpory Statutárního města Ostrava.

Partneři
  • Statutární město Ostrava