Cinema Royal

Top secret

FB UDÁLOST: https://www.facebook.com/events/129208020757217/

Nevědět do poslední chvíle, na jaký film jdete, kam na něj jdete a přesto si odnést nezapomenutelný zážitek? To je netradiční promítání filmů v kombinaci s živými performance pod názvem Cinema Royal, které se představí v rámci Bezručovy Opavy.

To, že diváci nevědí, o jaký film půjde a kde se bude promítat, je součást hry a dramaturgie celé akce. Divák je od začátku až do konce překvapován. Promítání se koná v netradičních místech, kde si nikdo zprvu nedokáže jakoukoliv akci ani představit. Je to způsob, jak oživit přehlížená a přesto krásná místa, což je kromě pobavení diváků jedním z cílů organizátorů.

Jak se můžete na tuto akci dostat? Zaregistrujete se k odebírání informací emailovou formou na www.cinemaroyal.cz, nebo sledujete dění na facebookové stránce. V obou případech jsou vám podávány „tajné“ informace, kde si zakoupíte vstupenku, následně, kam a kdy máte přijít a co si vzít na sebe. Ani místo srazu však ještě není místem, kde proběhne promítání. O další zábavu už se starají živí herci, kteří rozjedou nápadité divadlo s atmosférou zvoleného filmu, jehož promítáním akce ještě nekončí. Následuje stylová afterparty až do ranních hodin.

Tentokrát se akce koná pod heslem „PRAVDA VÍTĚZÍ! (NĚKDY VYDĚSÍ)“.

Vstupenky jsou v prodeji od středy 26.8. v ceně 380 KčOpavě na pokladnách Obecního domu v Opavě a Sluna Opava, v Ostravě v Cooltouru a ve Staré Aréně.

www.cooltourova.cz (Černá louka 3188, Ostrava)
www.staraarena.cz (28. října 49/23, Ostrava)
www.slunaopava.wbs.cz (Horní náměstí 27, Opava)
www.oko-opava.cz (Ostrožná 46, Opava)
www.kinosvetozor.cz (Vodičkova 41, Praha)

Více informací lze najít na www.facebook.com/CinemaRoyal.

Reportáž o Cinema Royal ve 21. minutě a 50. sekundě.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1183909575-tyden-v-regionech-ostrava/415231100212006-tyden-v-regionech