Cool Kids Ples III

Pravý dospělácký ples pro děti

Jedinečný opravdový dospělácký ples pro děti je opět tady! Maškarních jsme si za sezónu užili dost, pojďme ji společně zakončit jako opravdové dámy a gentlemani!

Rodičové, určitě máte doma krásné společenské šaty pro své ratolesti, které jste koupili na svatbu či jinou příležitost a teď je nemáte kam vytáhnout. Vyšňořte své dcery a syny a přijďte předvést výsledek svého dobrého vkusu a výchovy do vybrané společnosti.

Nebo je to celé naruby? Děcka, nenuďte se s rodiči zase v pátek doma, hoďte na sebe něco do společnosti a přijďte si zatrsat a společensky se vyžít. Co s rodiči? Vezměte je s sebou, zajistíme pro ně hlídání u baru ;)

Nuda v Cooltouru rozhodně nebude! Bude se trsat, obdivovat představení nadaných vrstevníků, jíst, pít, vyrábět plesové doplňky, fotit se, nechat se malovat… a co by to bylo za ples, kdyby tam nebyla tombola!


Ceny do tomboly věnovali:

CK Cherry Tour, Jazyková škola HELLO, YES CHIPS, Penzion Krkoška, Výtvarná dílna Rabaga, Divadlo loutek Ostrava, Muzikant.cz, Knihcentrum, Helax rádio, Bubba chléb, Cukrovinky Evík, Sheep Shop, Oktarína TR, Bistro Boule za ušima, kojenecké zboží WOKO, Sweet Bar, Centrum PANT a další. Děkujeme!


 

Předepsaný oděv: malé i velké dámy šaty a společenská obuv, malí i velcí pánové ideálně oblek, minimálně košili a sako.

Prostě dospělácký ples jak má být!


 

 

Vstupné:

sezení u stolu 190 Kč dítě / 150 Kč od 18-ti let / studenti a důchodci 130 Kč (v ceně přípitek a občerstvení)
stání 110 Kč (v ceně přípitek)
sleva na celý stůl 10%

děti do 3 let zdarma (prosíme o informování předem)

Vstupenky v prodeji skrze prodejní síť GoOut zde.

Partneři
  • hello
  • SCAN quilt
  • CZ_LOGO+BASELINE_OSTRAVA-page-001