Dámská jízda V.

trochu jiná party

Milé dámy, pokud jste se obávaly, že pravidelný „údržbový večírek“ letos neproběhne, nemusíte se ničeho bát. Předposlední březnový pátek obsadíme Cooltour s představením žen, které šly za svými sny, usilují o jejich splnění, uspěly, či jsou v našich očích svým konáním nejlepší v oboru. Letošní párty tak chceme ukázat, že Ostrava (i jiná města) má ve svých řadách skvělé ženy, která vás mohou inspirovat. Díky Dámské jízdě je budete moci poznat i osobně, rozebrat své nápady či jen poklábosit u drinku. Prostě budete in!

Jak se na takovou jízdu připravit? Přineste oblečení a doplňky, které už vám v šatníku zavází a nechcete je jen tak vyhodit. My z nich vytvoříme pop up sekáč přímo na místě! Výtěžek z prodeje použijeme na vylepšení podmínek pro maminky a děti, které navštěvují Cooltour a zbylé oblečení věnujeme charitativnímu second handu Moment, který výtěžek z prodeje věnuje na podporu dětského hospicu Ondrášek – jednoduše nic nepřijde na zmar.

Vstupné je kromě pěti kousků oblečení či doplňků také 55 kaček na místě. Ale POZOR, nechceme vstupné zadarmo – každá vstupenka bude slosovatelná a na závěr večera vyhrají čtyři šťastlivkyně speciální dámské ceny! K tomu všemu přidáme turnaj ve stylových hrách a party atmosféru díky DJ Ledničce!

Večerem s vámi protančí moderátor Boží Wašek.