DIY RECY: Lampičky z plechovky ZRUŠENO

Tereza Mičková

tvůrčí recyklace

kavárna

Také vždycky projíždíte do it yourself kategorie na Pinterestu, koukáte, co pěkného byste vyrobili, ale nakonec se na to vykašlete, protože máte pocit, že to je příliš složité, a že to sami nezvládnete? Tak tomu je odteď konec. U nás se totiž i vaše staré věci mohou proměnit v nové stylové doplňky, a bez stresu z toho, že se vám něco nepovede. Pod vedením zkušené lektorky Terezy si budete mít možnost vyrobit v tomto dušičkovo-halloweenském čase vkusné svícny z použitých konzerv pro atmosférické večery u krbu či ústředního topení ;)

Jak budeme tvořit? Budeme hřebíkem probíjet vlastnoručně navržené ozdobné otvory do konzerv, barvit líbivými odstíny a ozdobně zavěšovat na drát.

Kolik toho vytvoříme? To záleží na zručnosti a tempu každého, my odhadujeme tak 2 kousky na účastníka. Jde však hlavně o to seznámit se s technikou, doma pak můžete pokračovat a romanticky osvítit celý přístupový chodník k domu nebo si udělat z bytu třeba halloweenskou hrobku ;)

Co s sebou? PRÁZDNÉ vymyté KONZERVY  bez víček, případně vlastní ozdoby dle osobního vkusu a hlavně neutuchající tvůrčí nadšení! ;)

Vstupné: 150 Kč / 120 Kč studenti a senioři

(V ceně jsou veškeré pomůcky, materiál pro tvorbu a budeme mít i něj. záložní konzervy. Pokud však máte vlastní silný tvůrčí záměr, jak byste si chtěli kromě barvy svícny zdobit, přineste si také ozdoby vlastní.)

Link pro stalkování lektorky zde: https://www.facebook.com/mymade.handmade/timeline a zde http://www.fler.cz/my-made a taky zde https://www.pinterest.com/rezinkam/

Lampičky z plechovky 1 Lampičky z plechovky 3