Electro Swing Fever

Party

Nová scéna

Electro Swing Fever už několikrát naplnila Cooltour k prasknutí. A teď se po letní pauze vrací na místo činu!

O skvělou hudbu se postarají francouzský DJ The Swing Bot a tři DJs z Electro Swing BohemiaDJ Papa Django, DJ Swing Thing a Dr. Zeppelin. Tak račte vtančit…

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

The Swing Bot (FR)
DJ pocházející z Francie a působící ve Vídni, který kombinuje temnou undergroundovou elektroniku s tradičním jazzem a vytváří tak pulzující směs house a electro-swingu. Schovaný za maskou zářivého knírku představí v Opavě i své ještě čerstvé EP File Not Found.

DJ Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Věčně usměvavý DJ a vášnivý sběratel barevných ponožek. Při vystoupení klade důraz na poctivý výběr tracků a energickou performance. Nebuďte překvapení, když předvede svůj pověstný „table dance“ nebo si odskočí zatančit do publika. Kromě mnoha evropských klubů si vyzkoušel i pódia v daleké Austrálii, Japonsku a Mexiku. Navíc už několikrát vystoupil na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Movits a Postmodern Jukebox.

DJ Swing Thing (SK, Electro Swing Bohemia)
Třeskutě energický DJ, který zrychlí z nuly na sto za pouhé 3 vteřiny. Výrazně rytmickým electro-swingem rozbouří klidné vody a nenechá nikoho stát bez pohnutí. Jeho vystoupení si už užili nejen fanoušci po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Mexiku či Japonsku. Potkal se také na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis.

Dr. Zeppelin (CZ, Electro Swing Bohemia)
Jestli má někdo hlavu v oblacích, pak je to právě tento DJ. Čahoun z Ostravy se na parket nebojí vletět s ryze swingovými songy. Včas však dokáže vycítit, kdy je správná chvíle přeřadit na tvrdší electro-swingové frekvence. Jeho beaty vás s lehkostí vzducholodě vynesou do tanečního nebe.

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let.

Akce bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z ní budou zveřejněny na sociální síti Facebook.